Як зробити місячний манікюр?

Фото - Як зробити місячний манікюр?
Дивіться відео

Як зробити місячний манікюр?

Скоро весна і представницям жіночої статі просто необхідно виглядати надзвичайно. Цієї весни з'явилася модна тенденція в декоруванні нігтів. Як зробити місячний манікюр ми попросили розповісти одного з майстрів салону краси, адже кожній дівчині буде дуже корисно дізнатися, яким чином виконати місячний манікюр в домашніх умовах. Це значно економніше, ніж робити манікюр у салоні, і якщо призвичаїтися, можна оновлювати його так часто, як цього потребують ваш настрій і фантазія.

Необхідні матеріали та інструменти


Знадобиться не так вже й багато, все, що для вас уже звично і використовувалося раніше.

  • Для такого манікюру вам знадобляться два лаку різних кольорів, можна абсолютно контрастних або навпаки, одного кольору, але різних відтінків, або один звичайний колір, а другий із золотом або сріблом. Все залежить від вашого смаку і від події, на честь якого такий манікюр власне і буде робитися.
  • Так само приготуйте спеціальні наклейки у вигляді «півмісяця» або «місяця», або трафарет, які будуть кріпитися біля основи нігтьової пластини. Їх можна придбати в магазині, де торгують лаками та іншими необхідними для догляду і для декору нігтів товарами.
  • Щоб манікюр радував вас якомога довше, використовуйте в кінці закріплювач.

Місячний манікюр: як робити в залежності від форми нігтя

Як і при різній фігурі, жінка підбирає одяг суто індивідуально, так і для того, щоб манікюр виглядав добре, необхідно засвоїти кілька правил:

  • Для округлої форми нігтя вибирайте перламутрові лаки, які візуально подовжать ніготь, а так само можете пограти відтінками, наносите темний знизу, а світлий лак зверху. Сама форма півмісяця повинна бать злегка витягнутої.
  • Для довгастих і вузьких нігтів постарайтеся виконати півмісяць у вигляді злегка що виглядає місяця. Так ви збалансуєте довжину і ширину нігтя. Ніколи не використовуйте занадто контрастні лаки. Дуже цікаво виглядає на таких нігтях матовий лак.
  • Для широкої нігтьової пластини краще спробувати напівпрозорі лаки з легким перламутром, але не дуже нав'язливі, а сам півмісяць виконати трохи вужче, ніж ширина нігтя, причому, постарайтеся витягнути його вище. Для низу використовуйте лак потаємні, а верх покрийте напівпрозорим покриттям. Місячний манікюр шелаком - ще один варіант, котороий виглядає добре при будь-якій формі нігтя і довго тримається.

Місячний манікюр в домашніх умовах можна зробити, слідуючи даної інструкції:

  • Нанесіть базове покриття і почекайте до повного висихання.
  • Нанесіть перший шар, у вигляді півмісяця.
  • Використовуючи трафарет, нанесіть другий колір.
  • Після вищеперелічених процедур можете покрити нігті закріплювачем.

Тепер йдемо радувати світ своєю красою.


» » Як зробити місячний манікюр?