Як плести з 4 пасом?

Фото - Як плести з 4 пасом?
Дивіться відео

Як плести з 4 пасом?


Косичка з 4 пасом виглядає об'ємною і ошатною. Її можна плести як по центру голови, так і збоку. Ми розповімо про те, як сплести подібний колосок самостійно.

Плетемо косу з чотирьох пасм: інструкція

Оскільки плести косички з 4 пасом не надто просто, краще буде попередньо ретельно підготувати волосся. Так, щоб пасма НЕ сплутувалися, нанесіть на волосся трохи лаку або пінки, гелю для укладання, потім приступайте до роботи.

 1. За допомогою гребінця з вузькою ручкою розділіть волосся на 4 пасма. Зручніше буде розділити спочатку на 2, а потім кожну ще на 2 прядки.
 2. Починати плести колосок з 4 пасом можна з будь-якій зручній для вас боку. Ми пропонуємо це робити, починаючи з лівого боку. Для цього крайню ліву прядку накладаємо на сусідню пасмо і підкладаємо під третю.
 3. Тепер крайню праву пасмо підкладаємо під сусідню.Фото - Коса
 4. Знову повертаємося до крайньої зліва пасма. Накладаємо її на сусідню і пропускаємо під наступній, третій за рахунком прядкою.
 5. Крайню зліва підкладаємо під сусідню.
 6. Знову беремо крайню зліва пасмо, простягаючи її зверху сусідній і виводячи під низ наступного пасма.

Як бачите, наші кроки повторюються. Продовжуйте їх виконувати, поки довжина колоска не покажеться вам достатньою.

Поради з плетіння коси

 • Якщо ви захочете плести з 4 пасом збоку голови, то спочатку вам потрібно Фото - Косабуде виділити 4 прядки і зробити перші захлести крайніх пасом з обох сторін. Далі кожен захлест крайніх пасом потрібно буде доповнювати підхопленням волосся з відповідної сторони. Таким чином ви будете поступово вплітати все волосся в свою косичку.
 • Можна також розділити все волосся по проділу і виплести з них дві коси на 4 пасма, починаючи від верхівки і до самих кінчиків. Або ж можна виплести косу строго по центру. Для цього за допомогою гребінця відокремте волосся на верхній частині голови і починайте виплітати зачіску, додаючи волосся з боків.
 • Щоб зачіска виглядала більш пишно і красиво, по мірі плетіння трохи вивільняється прядки, домагаючись рихлості коси. Однак якщо волосся дуже багато, то буде красиво виглядати і тугий колосок.Фото - Коса
 • Кінчик косички можна перетягнути гумкою або зафіксувати шпилькою і залишити відкритим. Або ж можна його перев'язати гумкою і після заправити під косу, закріпивши його за допомогою невидимок і шпильок. У цьому випадку зачіска буде виглядати більш урочисто і солідно.
 • Готову косичку можна прикрасити спеціальними шпильками з намистинками або квітами на кінці. Також можна спочатку пропускати разом з однією або декількома прядками атласну стрічку - це також додасть косі особливий шарм.

» » Як плести з 4 пасом?