Як вилікувати синяк?

Фото - Як вилікувати синяк?

При ударі дуже часто з'являються гематоми. А відбувається це тому, що судини лопаються. Однак можна прискорити процес їх загоєння, причому зробити це можна кількома способами.

З нашої статті ви дізнаєтеся, як вилікувати синяк або зовсім не допустити його появи.
Способи лікування синців

На обличчі гематоми проходять приблизно за тиждень, але якщо вони утворилися на тілі, то їх розсмоктування доведеться чекати приблизно місяць. Проте є способи скоротити цей час, і вже через кілька днів можна буде надіти улюблену блузку чи спідницю. Читайте більше про позбавлення від гематом в нашій статті Як прибрати синці.

Капустяний лист і лід

Якщо ви тільки, що вдарилися, запобігти появі синця допоможе капустяний лист. Його потрібно злегка розім'яти і прикласти до місця удару. Також можна на гематому прикласти лід. Завдяки холоду лопнули судини скоротяться, а значить, вдасться запобігти синці. Крім того, можна використовувати еластичний бинт, наклавши його на місце удару. Гематома, якщо і з'явиться, буде не такою великою.

Аптечні препарати

Хорошим засобом від синців є крем з вітаміном Р. Їм потрібно змащувати кілька разів на день гематому, в цьому випадку вона пройде набагато швидше. Крім того, хороші результати дають препарати, в яких є екстракт каштана і гепарину.

У разі виникнення синця можна використовувати перцевий пластир, тоді по закінченні декількох годин гематома стане менш помітною. Однак накладати його можна тільки через 24 години після удару.


Ще кілька порад про лікування від гематом можна прочитати в нашій статті Як швидко позбавитися від синяка.

Теплі компреси

Швидкому лікуванню від синців сприяють теплі компреси і грілка. Ось тільки потрібно прикладати їх тричі на добу на 20 хвилин. Ви побачите, що через 3 дня гематома зникне. Щоб процес пішов ще швидше, рекомендується на синяк докласти розім'яті квіти календули.

Буряк з медом

Вилікувати гематому можна, натерши на дрібній тертці червоний буряк, змішавши її з аналогічною кількістю меду і поклавши на синяк товстим шаром. Після цього можна покласти зверху капустяний лист, накрити поліетиленом і зафіксувати пов'язкою. Через 3 дні про гематоме можна буде забути.

Картопляний крохмаль

Можна спробувати позбутися від синців, використавши картопляний крохмаль. Невелика його кількість буде потрібно розбавити водою, щоб вийшла густа кашка. Товстим шаром нанесіть крохмаль на місця ударів і залиште на кілька годин.

Сольовий компрес

Мало хто знає, але розсмоктуванню синців може допомогти звичайна сіль. Столову ложку солі потрібно розчинити в 100 мл води. Потім просочіть в цьому розчині марлю, серветку або ватний тампон і прикладіть до гематоми. Тримати такий компрес необхідно максимально можливий час. Рекомендується повторювати процедуру тричі на день.

Коли синяк з'являється на обличчі, приховати це факт дуже складно, але можна спробувати прибрати його. У цьому вам може допомогти наша стаття Синець на обличчі: як позбавитися.


» » Як вилікувати синяк?