Що зробити з чубчиком?

Фото - Що зробити з чубчиком?

Чубчика різної довжини і форми ніколи не вийдуть з моди, адже правильно підібрана чубчик, додасть Вашому образу кокетливості, сексуальності. Крім того чубчик додасть Вашому образу новизни. Якщо Ви ще роздумуєте над тим, робити чубок чи ні, поставтеся до цього питання з усією відповідальністю, щоб потім не довелося шкодувати й думати над іншим питанням: що зробити з чубчиком. Врахуйте при виборі чубчика: форму обличчя, якість волосся (структуру, густоту), зачіску і Ваш стиль.

Однак навіть якщо Ви правильно підібрали чубок, іноді хочеться урізноманітнити свою зачіску. Якщо говорити про володарка довгою чубчика, то у них варіантів, що можна зробити з чубчиком, куди більше, ніж у власниць коротких челок. Розглянемо деякі з них.
Укласти чубок по-новому

Варіантів укладання чубчика досить багато, чергуйте їх:

  • Пряма чубчик з використанням прасування.
  • Укладання за допомогою круглої щітки, для додання обсягу.
  • Чубчик з проділом. Надайте кінців чубчика форму, за допомогою круглої щітки, розділіть чубок проділом, який Вам більше подобатися або йде.
  • Укладіть чубок на один бік. При цьому можете додатково зробити начісування, щоб надати чубку обсягу.

Закріпити чубок за допомогою шпильок

Причешіть чубок так, як Вам більше подобається, і закріпіть її за допомогою красивих заколок, або невидимок. Наприклад, ідеальним і простим варіантом буде розділити чубок на проділ, заправити її за вуха і закріпити невидимками.

Заплести чубок в косичку або джгутики

Якщо Ви обрали джгутики, то у Вас кілька варіантів: зібрати всю чубок в один пучок, зробивши слабкий джгутик, закріпити чубок, або на бік, або назад. Інший варіант дуже зручний влітку, розділити чубок на 3-5 прядок двома або трьома проділами, залежно від густоти, і зробити тугі джгутики спрямовані назад, закріпити їх шпильками. При використанні кісок, можете заплести чубок, як в окрему косичку, так і в загальну косу з іншими волоссям.

Зачесати чубок назад з начосом або без

Даний варіант може надати Вам або романтичності (без начосу), або шику (з начосом). Для начісування використовуйте гребінець з частими зубчиками. Відокремте чубок, і начешіть, починаючи від потилиці, потім надайте начісування необхідну форму і висоту, закріпіть чубок за допомогою шпильки, і сприсніть лаком.

Завити чубок в дрібні або великі кучері


Для дрібних кучерів зручніше використовувати бігуді, врахуйте, що бігуді використовувати необхідно по всій голові, в іншому випадку будете виглядати не просто негармонійно, а навіть безглуздо. Якщо Ви пестіть отримати зачіску з великими локонами, більш гладку, то використовуйте плойку.

Надіти обідок

Висушіть чубок за допомогою фена, зачесати її назад, і закріпіть її, надівши обідок, якщо чубчик не надто довга, використовуйте подвійний або потрійний ободок.

При укладанні чубчика, пам'ятайте, що використання коштів для укладання волосся, не просто бажано, а необхідно, використовуйте муси, гелі, воски для укладання, для закріплення результату сприскують чубок лаком, лак тримайте на відстані 20-30 см.

Тепер Ви знаєте, що зробити з довгою чубчиком, а якщо говорити про коротку чубку, то залишається, лише укладати її ретельно, причому щоранку. Хоча є один сміливий варіант укладання короткої чубчика: скуйовджена чубчик, або навіть чубчик-ірокез. Для створення такої чубчика можна використовувати засоби для укладання з сильною фіксацією, і в даному випадку будь-які Ваші творчі пориви будуть актуальні.

Для тих, хто не хоче ходити в перукарню, щоб регулярно підрівнювати свою чубок, або при кожному випадку, коли захотілося змінити образ, буде корисна інша стаття нашого сайту: "Як підстригти чубчик?".


» » Що зробити з чубчиком?