Як підключити 2 жорстких диска?

Фото - Як підключити 2 жорстких диска?
Дивіться відео

Як підключити 2 жорстких диска?

Іноді на одному жорсткому диску не вистачає місця для зберігання всієї необхідної інформації. Досить актуальна така ситуація для професійних фотографів і відеографів. Вирішити проблему браку місця можна двома способами - купити зовнішній диск великого об'єму або встановити другий жорсткий диск. Перший спосіб простий - зайди в магазин і купи, а, от, з другим треба розбиратися. У цій статті розповімо, як встановити 2 жорстких диска.

Визначаємо тип інтерфейсу

Тип інтерфейсу контролера диска може бути паралельним (PATA) і послідовним (SATA). На PATA-диску, як правило, широкий і плоский кабель, на SATA-диску - вузький без перемичок, зазвичай він червоного кольору. Дізнатися ваш тип ви можете, заглянувши в системний блок і подивившись на материнську плату.

Купуємо диск і кабелі

Виберіть новий жорсткий диск з урахуванням власних вимог, а також типи інтерфейсу контролера - до PATA-диску під'єднується кабель живлення Molex, до SATA - спеціальний кабель живлення SATA.

Підключаємо диск

  1. Вимикаємо комп'ютер і відключаємо всі кабелі, знімаємо бічну панель системника;
  2. Вставляємо жорсткий диск в вільну комірку по напрямних, з'єднуємо необхідні кабелі: кабель живлення - до блоку живлення, кабель SATA або PATA - до материнської плати.
  3. Збираємо системний блок, включаємо комп'ютер.
  4. Якщо підключення виконано коректно, ви побачите новий диск в меню "Мій комп'ютер".

Читайте також:


» » Як підключити 2 жорстких диска?