Як перезавантажити ноутбук?

Фото - Як перезавантажити ноутбук?

Багато користувачів стикаються з проблемою, коли ноутбук починає тупити. На жаль не кожен знає, як перезавантажити ноутбук, тому ми Вам це розповімо.
Порядок робіт

  • «Виключення комп'ютера». Вам потрібно запустити меню «Пуск», потім вибрати і натиснути «вимикання», після чого натиснути «перезавантажити».
  • Так само можна скористатися командним рядком. Треба виробити натискання клавіш Win + R. Після чого в командному рядку ввести "cmd" і натиснути клавішу Enter.
  • Диспетчер задач. Вам необхідно запустити диспетчер задач. Запускається він натисканням клавіш ctrl + alt + delete, або ж Ctrl + Shift + Esc.
  • Зайти у властивості робочого столу, натиснувши праву кнопку миші, і вибрати пункт «властивості». Потім вибрати пункт «Заставка» і в ньому вибрати «харчування» .Далі в новому вікні ви повинні перейти до вкладки «Додатково» і вибрати дії для вище перерахованих подій.
  • Вимкнути ноутбук, а після спробувати включити.

Як перезавантажити завислий ноутбук

Зробіть перезавантаження ноутбука. Ви повинні увійти в меню "пуск", "завершення роботи", "перезавантаження". Якщо у вас не виходить, тоді спробуйте викликати диспетчер задач за допомогою простих клавіш CTRL + ALT + DEL. Якщо диспетчер задач успішно запустився, то тоді перезавантаження можна уникнути. Якщо нічого не допомагає, то тоді треба перезавантажити комп'ютер за допомогою натискання й утримування кнопки включення живлення. Крайній метод. Ви перезавантажуєте ноутбук, від'єднавши його від мережі і вийнявши батарею. Як перезавантажити ноутбук acer Такий кнопки як Reset що означає (скидання, перезавантаження) на таких ноутбуках зазвичай не буває. Для того щоб перезавантажити ноутбук, вимкніть його і знову включити кнопкою живлення і утримуйте її більше 5 секунд. Ноутбук повинен вимкнутися. Якщо не допоможе, тоді вимкніть ноутбук з мережі і витягніть акумуляторну батарею. Через хвилину вставте її назад.

Завдяки даній статті, багато користувачів змогли дізнатися нові способи перезавантаження ноутбука.


» » Як перезавантажити ноутбук?