Що робити, якщо забув пошту?

Фото - Що робити, якщо забув пошту?

У сучасному світі комп'ютерних технологій вже практично немає таких людей, які не мали б особистої електронної поштової скриньки. Більш того, у багатьох людей є кілька таких електронних скриньок (e-mail), які вони використовують для роботи і особистих цілей. Є безліч різних сервісів для створення пошти, причому, можна створити необмежену кількість поштових скриньок.

Іноді трапляється (особливо якщо людина зареєстрована на багатьох різних серверах), що логін пошти забувається.

Логін - це ім'я або нікнейм, комбінація символів, букв або цифр, яку ви вводили при реєстрації на тому чи іншому сервісі. Якщо забути одну з рядків логіна або пароля, то до пошті не буде доступу. Давайте розберемося, як же відновити ваш логін і доступ до електронної поштової скриньки.
Відновлюємо пошту

 1. У процесі реєстрації поштової скриньки на тому чи іншому ресурсі (yandex.ru, Google, mail.ru і т.д.) запитується додатковий адресу пошти в цілях безпеки. З його допомогою надалі можна відновити втрачені дані, будь то логін або пароль. Зробивши запит на відновлення, ви отримаєте лист з важливими вас даними. Вам залишається тільки зайти на сайт пошти (від якої забутий логін), натиснути на кнопку «Відновити», далі - «Забули логін або пароль» або «Допомога» і запросити лист з вашими даними, просто дотримуючись інструкції. У цьому випадку сервіс може надійти двома способами:
  • вислати вам на іншу адресу пошти забуті логін і пароль;
  • відправити лист з посиланням для відновлення пароля (логін при цьому залишиться колишнім і буде вказана в листі).
  • Також можна попросити у рідних і знайомих, з якими ви спілкувалися по пошті, щоб вони вам його нагадали (наприклад, продиктували по телефону).
  • Також є можливість на деяких серверах відновити доступ за допомогою мобільного телефону. Для цього після натискання кнопки допомоги або відновлення введіть у запитувану рядок ваш мобільний телефон, і вам надішлють ваші дані в повідомленні.

  Для захисту від зловмисників і несанкціонованого доступу до вашої поштової скриньки адміністрація більшості сервісів висилає на ваш стільниковий номер перевірочний код для доступу до ресурсу. Але для цього потрібно мати номер телефону, раніше прив'язаний (і минулий підтвердження) до поштової скриньки. Можливо, в деяких випадках вам доведеться вказати і його.

  Якщо ви з яких-небудь причин не отримали відповідь на яке вас цікавить в рамках даної статті, то рекомендується отримати додаткову інформацію за посиланнями:

  Інші корисні поради по даній темі шукайте в розділі Електронна пошта.


  » » Що робити, якщо забув пошту?