Як дізнатися хостинг сайту?

Фото - Як дізнатися хостинг сайту?


Якщо ви хочете створити свій сайт, вам слід з особливою ретельністю вибрати для нього хостинг - сервер в мережі, де буде знаходитися ваш сайт. Для вибору відповідного хостингу найкраще походити по інтернету, придивитися до аналогічних сайтам і дізнатися, на якому хостингу знаходяться ті сайти, які відрізняються гарною стабільністю. Саме ці хостинги будуть найкращим варіантом для розміщення вашого сайту. Але як дізнатися на якому хостингу сайт?

Найпростіше дізнатися хостинг сайту на його адресу.

  • Скористатися послугою сервісу whois.net. У вікні, вбиваєте адресу сайту, хостинг якого хочете дізнатися, і в полі ns серверів отримуєте шуканий хостинг.
  • Використовувати ресурс whois-service.ru. Зайшовши на сайт, у вікні "Введіть бажане доменне ім'я" вводите адресу сайту. Рядок nserver дасть шукану інформацію про хостинг.

Визначити таким чином хостинг можна тільки якщо для сайту орендований віртуальний сервер. Якщо так, дізнатися хостинг сайту не виходить, його можна визначити за ip адресою. Для цього потрібно:

  • Визначити ip адресу цікавить вас сайту. На комп'ютері заходите в головне меню, вибираєте "Пуск" - "Виконати". У вікні, вбиваєте ping адресу сайту (наприклад ping Kinopalatka.ru) Отримуєте IP адресу. У нашому прикладі 91.197.130.87
  • За IP адресою визначаєте хостинг:
  • Вводите в адресний рядок браузера http: ?? whois.domaintools.com?ip_адрес_сайта (у нашому випадку http: ?? whois.domaintools.com?91.197.130.87 ") і натискаєте Enter. В отриманих даних отримуєте хостинг (hostinghutor.data-xata .net), електронна адреса його контактної служби та місце розташування сервера (в даному випадку Україна).
  • Можна скористатися сервісом lookup. У цьому випадку у вікні "Введіть бажане ім'я домену:" вводите ip адресу і отримуєте шукану інформацію.
  • Крім перерахованих сервісів можна порекомендувати ще 1whois.ru. Для визначення хостингу заходите на сайт, у вікні вводите IP адреса і натискаєте кнопку "Whois".

  • » » Як дізнатися хостинг сайту?