Як видалити сторінку на "питай ру"?

Фото - Як видалити сторінку на

Є цікавий сайт, який називається «питай ру». Багато хто, спокусившись можливістю анонімно задати делікатні питання або відверто відповідати на них, зареєструвалися на цьому ресурсі. Але незабаром він набрид, і тут-то виникає питання: як видалити сторінку на питай ру? А ніяк. Тому що на цьому сайті можна тільки заблокувати свою сторінку. На цьому сайті видалення просто-напросто не передбачено. Але заблокована сторінка - це майже що віддалена.

На особистій сторінці вам надається можливість приховати свій профайл. Як це зробити? Потрібно поставити галочку у відповідних налаштуваннях приватності. При цьому дана дія завжди можна скасувати, і при бажанні ви зможете повернутися до спілкування на сайті. 

Для чого призначений цей сайт? Щоб задавати питання, що цікавлять всім підряд. При цьому відповіді будуть не тільки оригінальними, але й цікавими. А головне, пізнавальними. Тому що кожен мислить по-своєму. Тому завжди знаходиться величезна кількість бажаючих базікати і спілкуватися на цьому сайті і задавати будь-які питання, які їх хвилюють. 


» » Як видалити сторінку на "питай ру"?