Як подивитися пароль wifi?

Фото - Як подивитися пароль WiFi?

WiFi обов'язково слід захищати паролем, щоб сторонні люди не могли підключитися до вашої бездротової мережі - адже в кращому випадку це загрожує перевантаженням каналу, а в гіршому - проблемами з грошима або навіть законом. Але що робити, якщо паролем ви свій WiFi дійсно захистили, проте потім самі ж і забули цей пароль? У цій статті ми розповімо, як вирішити цю проблему.

Як подивитися пароль в налаштуваннях роутера

Найпростіший спосіб подивитися пароль WiFi - заглянути в налаштування роутера. У моделях різних виробників структура налаштувань відрізняється, але шукати слід розділ під назвою «Мережа WiFi», «Бездротова мережа» і т. П. У цьому розділі, можливо, буде додатковий підрозділ з настройками безпеки. Загляньте туди і знайдіть поле з назвою на кшталт «Ключ мережі». Саме тут вказується пароль, яким захищений доступ до вашої мережі WiFi.

Пошук пароля в Windows

Якщо до WiFi підключений комп'ютер під управлінням Windows, пароль можна подивитися і на ньому. Для цього натисніть правою кнопкою миші на значку мережевого підключення в системному лотку (поруч з годинником) і виберіть опцію «Центр управління мережами і загальним доступом».

У вікні, натисніть праворуч посилання «Управління бездротовими мережами». Знайдіть своє бездротове з'єднання у списку, натисніть на ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт «Властивості». У віконці відкрийте вкладку «Безпека» і поставте прапорець «Відображати вводяться знаки». Після цього ваш пароль буде показаний у полі «Ключ безпеки мережі».


» » Як подивитися пароль wifi?