Як підключити ноутбук до мережі?

Фото - Як підключити ноутбук до мережі?

Сьогодні ноутбуки дуже популярні і багато користувачів відмовляються від настільних ПК на їх користь. Щоб підвищити комфорт роботи з ним, потрібно знати, як підключити ноутбук до мережі для отримання можливості користуватися Інтернетом.

Є кілька способів підключення ноутбука до мережі.
Wi-Fi

Найбільш простим і популярним способом підключення до мережі є використання бездротових технологій, простіше кажучи - Wi-Fi. Як правило, на ноутбуці вже є встановлений модуль Wi-Fi, тому докуповувати додаткові пристрої і встановлювати їх не потрібно. У випадку, якщо на вашому ноутбуці з яких-небудь причин даного модуля немає, ви можете придбати в комп'ютерному магазині Wi-Fi-адаптер.

Щоб ноутбук підключити до бездротової мережі, потрібно перебувати в радіусі її дії. Все, що вам потрібно зробити - включити на ноутбуці модуль бездротової мережі, після чого натиснути на «Бездротове мережеве підключення» в нижньому правому куті і вибрати мережу, до якої ви хочете підключитися. При необхідності введіть пароль, дізнатися який можна у власника або адміністратора мережі.

Більш детальну інформацію ви можете отримати у статті про те, як підключити ноутбук до WiFi в цій статті - «Як підключитися до мережі Wi-Fi?».

USB-модем

Ще одним способом підключення ноутбука до інтернету є USB-модем.

Даний варіант дуже зручний, оскільки безліч провайдерів сьогодні пропонують таке підключення до Інтернету, через що ціна на послугу досить демократична. Частина провайдерів пропонують підключення відразу з модемом, тому немає необхідності шукати, де і який модем потрібно придбати для використання певного Інтернету. USB-модем також дуже зручний, тому що доступ до мережі можна отримати практично де завгодно і необхідності в пошуку Wi-Fi-точки або мережевого кабелю немає.


Залежно від вашого провайдера підключення може відбуватися по-різному. У деяких варіантах вам можуть запропонувати безкоштовну настройку безпосередньо в сервісному центрі. Тут професіонали зроблять настройку для вас досить швидко і проблем з виходом в Інтернет в подальшому не виникає.

Якщо ви змушені займатися налаштуванням самостійно, вам допоможуть матеріали про те, як підключити модем до ноутбука і

як підключитися до Інтернету за допомогою модему, то вам допоможуть дві ці статті: «Як підключити модем до ноутбука?»І«Як підключити Інтернет через модем?».

Мережевий кабель

Прекрасний спосіб отримання доступу до Інтернету - підключити ноутбук до локальної мережі за допомогою мережевого кабелю.

Щоб зробити це, ознайомтеся з пропозиціями підключення до Інтернету, яке доступне в тому районі, в якому ви живете. Сьогодні безліч провайдерів пропонують такі послуги, тому вам потрібно тільки вибрати оптимальний варіант.

Після того, як ви замовите послугу, вам додому проведуть кабель, який потрібно увіткнути в відповідний роз'єм на вашому ноутбуці. Після цього потрібно тільки зробити налаштування мережевого підключення вашого комп'ютера.

Більш детальну інформацію про це ви можете знайти в статті про налаштування Інтернету в Windows.


» » Як підключити ноутбук до мережі?