Як зареєструватися на інстаграм?

Фото - Як зареєструватися на Інстаграм?
Дивіться відео

Як зареєструватися на Інстаграм?

Реєстрація на "instagram", популярної соціальної мережі для демонстрації своїх фотографій, набирає все більших і більших обертів. Багато хто хоче ділитися своїми знімками, а також стежити за життям друзів і публічних осіб, переглядаючи їх фото, а не просто читаючи записи на інших інтернет-ресурсах. Якщо ви ще не зареєстровані на Інстаграм, читайте, як це зробити швидко і безкоштовно.

Як зареєструватися в Інстаграм на Андроїд і iOs


Розглянемо план дій реєстрації в даної соціальної мережі на мобільному пристрої.

 1. Для початку необхідно встановити на свій телефон додаток "instagram". Для цього власникам смартфонів з операційною системою Android потрібно зайти в "Play Маркет" і знайти Інстаграм через пошук додатків. Потім натиснути "Встановити" і "Прийняти". Власникам же продуктів компанії "Apple" необхідно встановити Інстаграм таким же чином через appStore.Фото - інстаграм Після установки можна приступити до реєстрації.
 2. Натисніть на що з'явився значок Інстаграм в телефоні, а потім на кнопку "Зареєструватися" або "Зареєструватися через Facebook".
 3. Розглянемо звичайну реєстрацію. Введіть ім'я користувача, придумайте пароль. Потім натисніть галочку в правому верхньому куті. Підтвердіть правильність введених даних.
 4. Далі ви зможете знайти друзів на Інстаграме, які зареєстровані ВКонтакте. Для цього погодьтеся з пропозицією. В іншому випадку відкладіть це, натиснувши "Не зараз".
 5. Тепер необхідно підтвердити свій аккаунт. Введіть свій номер телефону, як просить додаток. Не хвилюйтеся, ви зареєструєтесь в Інстаграме безкоштовно. Вкажіть код безпеки, який прийшов у вигляді СМС-повідомлення на ваш телефонний номер. Реєстрація успішно завершена.

Як зареєструватися в Інстаграм з комп'ютера

На жаль, зайшовши на сайт instagram.com з комп'ютера, зареєструватися там ви не зможете звичайним способом, тому що створена ця соціальна мережа в першу чергу для мобільного пристрою. Але у вас є можливість зробити емулятор операційної системи телефону на комп'ютері, а саме Андроїд, і зареєструватися як ніби через нього.

Зареєструватися на Інстаграм через комп'ютер нам допоможе програма "BlueStacks". Дотримуйтесь кроків інструкції:

 1. Зайдіть на офіційний сайт BlueStacks.
 2. Натисніть на зелену кнопку "Download". Як тільки програма скочується, встановіть її на ПК.
 3. Погляньте на робочий стіл комп'ютера. На ньому ви знайдете два новихФото - інстаграм значка: саму програму "BlueStacks" і бібліотеку "Apps". Остання буде містити викачані вами додатки, в які ви зможете заходити.
 4. Тепер знайдіть в Інтернеті останню версію на даний момент часу APK файлу "Google Play". Скачайте його, щоб встановлювати програми в "BlueStacks" через "Google Play".
 5. Зайдіть в свій аккаунт Google (або створіть новий), натиснувши на "click sync".
 6. Далі встановлюйте Інстаграм і реєструйтеся в ньому згідно з інструкцією по установці Інстаграм на Андроїд.

» » Як зареєструватися на інстаграм?