Де продати машину?

Фото - Де продати машину?

Якщо ви хочете продати своє старе авто або обміняти його на нове, то мимоволі почнете замислюватися про те, де краще продати машину. Варіантів досить багато, тому в нашій статті зупинимося на кожному докладніше.
Варіанти продажу

Варто відзначити, що продати машину можна різними способами, кожен з яких має свої плюси і мінуси.

Використання Інтернет-ресурсів

Найпопулярнішим способом, яким користується більша частина продавців і покупців автомобілів, є Інтернет-ресурси. Сюди можна віднести наступні варіанти:

  • Спеціалізовані сайти. Серед інтернет-майданчиків, на яких можна продати машину, можна виділити сайти Avito, Auto.ru і Am.ru. Сайти оснащені простим і зрозумілим інтерфейсом, що полегшує реєстрацію і вибір транспортного засобу.
  • Групи / спільноти в соціальних мережах. Для того щоб підібрати підходящий варіант, необхідно в рядку пошуку ввести марку машини або ж просто знайти групу або співтовариство, в якому продають машини. Наприклад, можна скористатися групою Продаж автомобілів і їй подібними.
  • Дошки оголошень. На таких майданчиках можна безкоштовно подати необхідну оголошення в мережі Інтернет. Однією з найбільших платформ такого типу є сайт Adiso.

Продаж скупникам або в майстерні з ремонту автомобілів

Крім того, можна звернутися в ремонтні майстерні, де займаються ремонтом машин вашої марки. Можливо, їх зацікавить вашу пропозицію, і вони викуплять ваше авто.

Також перекупники автомобілів займаються придбанням і перепродажем машин. Вони можуть запропонувати вам взяти машину на реалізацію, тобто продати авто, отримавши за це грошову винагороду, або просто викупити його у вас.

Програма утилізації старих авто


З початку 2010 року по всій території Росії заробила спеціальна програма з утилізації старих транспортних засобів. Метою даної програми є зміна старих авто на нові. Якщо автовласник хоче скористатися даною програмою, то він може отримати хорошу знижку, купуючи новий транспортний засіб. Знижка може бути від 30 до 300 тисяч рублів. Таким чином можна не лише продати свою машину, але і заощадити на покупці нової. У даному випадку слід звертатися в спеціалізовані дилерські компанії. Вся інформація за умовами даної програми розміщена на офіційному сайті.

Друковані видання

Також не варто забувати про газети і журнали, за допомогою яких можна також продати транспортний засіб. Розміщуючи оголошення в підходящу рубрику, ви збільшуєте свої шанси на продаж транспортного засобу. Крім того, багато друковані видання мають свої сайти в Інтернеті, де можуть рекламуватися ваші оголошення.

Авторинки

Найстарішим способом є рекламування автомобілів на авторинках. Даний варіант хороший тим, що потенційний покупець може не тільки оцінити авто, але і прокотитися в ньому. Також тут можна залишити машину на час продажу.

Ви можете також прочитати відповіді на запитання Де краще продати машину і самі взяти участь в обговоренні.


» » Де продати машину?