Як відрізнити перли?

Фото - Як відрізнити перли?


Перли прийнято вважати коштовним каменем, він утворюється в раковинах деяких молюсків. Багато жінок і дівчат люблять прикраси з перлів, адже він так красиво переливається і відмінно виглядає з вечірніми нарядами. У даній статті поговоримо про те, як відрізнити перли натуральний від штучного.

Перли формується протягом досить тривалого часу всередині раковини молюсків, поштовхом для його утворення стає потрапляння стороннього тіла в раковину (між стінками раковини і тілом молюска).

Для початку зупинимося на видах перлів. За місцем походження перли поділяється на:

  • Прісноводний (більш дешевий).
  • Морський (володіє більш сильним блиском, і широкою колірною палітрою).

Так само за способом походження буває:

  • Натуральні перли (натуральні або культивовані)
  • Штучні перли (підробка або імітація перлів)

Перли, який продається зараз в магазинах, є культивованими. Вже протягом довгого часу люди вирощують перли, впроваджуючи в раковини молюсків чужорідні тіла, для активації вироблення перламутру, а потім витягують готові перлини. При цьому від форми «затравки» залежатиме і форма перлини. В даний час практикується вирощування перлин різних цікавих форм (наприклад, у формі серця).

Штучні перли виробляється за різними технологіями, з різних матеріалів, наприклад, зі скла або пластмаси. Багатьом не хочеться носити штучні перли, як відрізнити справжні перли від підробки? Це можна зробити як самостійно, так і за допомогою експертів. Ось кілька способів, як відрізнити натуральні перли самому:

  • За вагою штучні перли з пластмаси легко відрізнити від натурального - він легше.
  • Якщо в перлах є отвори, уважно їх огляньте: у штучних перлів можуть спостерігатися нерівні краї отвору, а також колір буде більш насичений або нерівномірний у отвори.
  • Скляні перли видасть прозорість скла в отворі перлини.
  • Хорошу підробку буває дуже складно відрізнити, проте з часом на поверхні штучної перлини з'являться відколи (наприклад, якщо ви притисне бусами до жорсткої поверхні). Тобто Ви можете перевірити перлину на міцність, проте такий спосіб, як відрізнити перли від підробки, краще не використовувати в магазині. Ситуація може видатися жахлива.
  • Можна потерти перлини один про одного. При цьому якщо перли натуральний, буде відчуватися шорсткість, і навіть якщо пил перламутру буде відділятися від перлини, то на натуральній перлині не залишиться слідів і потертостей, а на підробленої вони будуть на обличчя.

Тепер Ви знаєте, як відрізнити штучні перли, ще одним параметром може бути ціна, дуже дешеві намиста, навряд чи будуть з натуральних перлів.


» » Як відрізнити перли?