Куди піти після армії?

Фото - Куди піти після армії?

Досить часто молодим людям, які повернулися з армії, складно знайти себе в житті. Особливо тим, хто не встиг отримати до походу в армію вищу освіту. Далеко не всі мають можливість вчитися на денному відділенні, оскільки змушені шукати роботу, щоб заробляти гроші. Для того щоб «увійти в колію» після служби в армії і розпланувати своє подальше життя, слід з'ясувати, куди піти після армії. Варіантів розвитку подій два: перший - піти працювати і другий - піти вчитися (що можна поєднувати і з роботою). Варто розглянути кожен з варіантів більш докладно.
Куди піти працювати після армії

Перш ніж почати пошук роботи, необхідно чітко визначити власні знання та вміння. Якщо ви є профі в якійсь області, то шукати роботу потрібно, пов'язану з цією сферою. Теж саме відноситься і до інтересів. Якщо ви маєте улюблене хобі, то слід постаратися зробити його своєю улюбленою посадою.

Треба зауважити, що чоловікам, які не мають освіти, набагато простіше знайти роботу, ніж жінкам. Для таких чоловіків відкрито багато шляху. Так, наприклад, якщо ви вмієте ремонтувати або водити машину, то можливість отримати роботу, збільшується в кілька разів. Ви можете влаштуватися працювати таксистом чи водієм в організацію, а може бути навіть шофером на дальні рейси. Також можна знайти роботу автомеханіком або його помічником, експертом на оцінку автомобілів, або просто продавцем на запчастини.

Не варто засмучуватися, якщо у вас немає навичок спілкування з транспортом. Зверніть увагу, що більшість чоловіків після служби в армії можуть взяти на роботу в поліцію або ФСБ. Потрібно відзначити, що кандидат повинен мати відмінне здоров'я і велике бажанням працювати в цих органах.

Якщо у вас є відповідні навички, то можна піти працювати торговим представником, менеджером зі збуту, супервайзером або навіть комірником. На будь-яку з цих вакансій можуть взяти людину без досвіду роботи та освіти.

Куди піти вчиться після армії


Армія підриває плани багатьох молодих людей. Головне питання, яке хвилює їх після армійської служби - куди і як вчинити після армії? 

Закон «Про статус військовослужбовців» дає право юнакові, який повернувся з армії, вступити до ВНЗ поза конкурсом. Проте слід врахувати, що надходження в спеціалізований навчальний заклад несе в собі цілий ряд випробувань.

Якщо юнак має диплом про середню освіту, а також здавав в школі ЄДІ ще до призову в армію, то протягом року він має право скористатися даними свідченням про здачу ЄДІ. Це означає, що повернувшись з армії, у молодої людини буде час, щоб відправити свої документи в будь-якої ВНЗ.

Для відслужили в армії є можливість позаконкурсного вступу в абсолютно будь-який військовий ВНЗ країни. Для цього потрібно скласти вступні іспити не менше, аніж на 3 бали. Після цього ви відразу станете студентом військового училища, або університету. 

У будь-якому випадку, вам необхідно чітко вирішити, що ви хочете робити в майбутньому. Якщо ви хочете продовжити кар'єру військового - йдіть вчитися і отримуйте нові посади. Якщо ж ви хочете забути про те, що коли то служили, і будувати своє життя з чистого аркуша, то йдіть працювати.


» » Куди піти після армії?