Як потрапити в армію?

Фото - Як потрапити в армію?

Служба в армії в США є добровільною, і у них немає такого поняття як заклик. Для зарахування в армію, потрібно буде пройти ряд перевірок і тестів, від яких залежить багато чого. Закон Сполучених Штатів дозволяє проходити службу в армії громадянину будь-якої країни, для цього не потрібно навіть мати громадянства. А крім цього держава ще й надасть різні пільги новобранцеві.
Критерії відбору

Перед тим, як потрапити в армію США, слід виконати кілька кроків. У першу чергу необхідно знайти найближчого рекрутера, розпитавши знайомих або через інтернет. Потрібно призначити зустріч і поговорити з ним. При розмові слід бути гранично уважним, він буде задавати багато питань, і виходячи з ваших відповідей, рекрутер вирішить, чи підходите ви до служби в армії чи ні.

Слід врахувати, що ви повинні бути громадянином США або у вас має бути грін-карта, свідоцтво про закінчення школи. Ваш вік повинен бути від 17 до 41 року, також, ви не повинні мати приводи в поліцію за серйозні правопорушення і захоплюватися наркотиками. Повинні мати хороше фізичне здоров'я, без хронічних захворювань. Звичайно, потрібно хоч трохи говорити, писати і розуміти по-англійськи. Якщо ви молодше 17 років, то для зарахування в армію, потрібно буде надати дозвіл батьків у письмовій формі про те, що вони не мають нічого проти вашого надходження в армію.


Якщо з цим все гаразд, то рекрутер запропонує вам пройти попередній тест з англійської мови та математики. Якщо ви здасте його успішно, то рекрутер буде вас умовляти вступити на службу в армію. Він буде перераховувати бенефіти і пільги, які вас чекають. Після цього потрібно буде заповнити кілька анкет, а також залишити рекрутеру свій номер телефону та адресу. Якщо, з якихось причин, ви не будете відповідати на його дзвінки, то рекрутер прийде до вас додому.

Проходимо співбесіду і підписуємо контракт

Після проходження за всіма критеріями і злагоди, ви потрапите у відділ по роботі з призовниками на близькому військовій базі. Там теж потрібно буде пройти серію тестів, які включають перевірку здоров'я. Потім вам потрібно буде пройти співбесіду у counselor (канцлера) і вибрати термін контракту, місце служби та роботу, яку ви будете виконувати. Все це залежить від тіста і стану документів. Якщо вас все влаштовує, то можна підписувати контракт, але перед цим його слід уважно вивчити, і переконатися, що все проставлено правильно. Перед тим, як потрапити в армію США і стати її членом, ви прийміть присягу. Після чого ви будете вважатися GI (government issue) і вже не будете собі належати. Потім кожен новобранець відправляється в навчальну частину або Basic Combat Training.

Слід знати, що в армії США можна отримати різну професію, але якщо у вас немає американського громадянства, то вибір буде дуже обмежений. Але якщо ви маєте вищу освіту, нехай і не закінчене, то підтвердивши це офіційно, ви гарантовано отримаєте більш високе звання і зарплату. Тепер ви знаєте, як потрапити в армію США, зважте всі за і проти, перш ніж подати документи на зарахування.


» » Як потрапити в армію?