Яким повинен бути громадянин?

Фото - Яким повинен бути громадянин?

Кожен гідний громадянин Росії, повинен не тільки володіти своїми правами, але знати їх і, звичайно ж, вміти захищати. Також громадяни зобов'язані знати не тільки свої особисті права, а й свої обов'язки і не нехтувати ними. Адже виконання громадянських обов'язків перед державою, є проявом поваги до себе і оточуючих. Тільки гідний громадянин може допомогти своїй батьківщині стати сильніше, багатше і краще.

Права і свободи громадян Росії, перебувають під захистом конституції Російської Федерації. Права і свободи людини умовно діляться на кілька груп, але розділяти їх дуже складно, так як деякі права можуть бути віднесені, як до однієї групи, так і іншої. Розглянемо докладно три групи, на які діляться права і свободи громадян.
Права і свободи громадян

  • До першої групи належать особисті права, які людина набуває з моменту народження і зберігає протягом усього життя. До цих прав відноситься: право на особисту недоторканність, право на життя і право на захист приватного життя.
  • До другої групи належать політичні права громадян, які включають в себе: право на проведення мітингів, право на проведення зборів, право на можливість участі в державних справах.
  • До третьої групи відносяться економічні, соціальні та духовні права, в які входить: право на працю і відпочинок, право на можливість володіти приватною власністю.

Також, дуже важливу роль для людини відіграє правовий статус громадянина Росії, який закріплений не в одному законі та підзаконному акті. Правовий статус являє собою свого роду комплекс прав і обов'язків, які закріплені нормами адміністративного права. Варто відзначити, що правовий статус, закріплює в собі далеко не всі права та обов'язки людини. До таких прав і обов'язків належать ті, що встановлюються за допомогою нормативних актів.


Слід зазначити, що гідний громадянин Росії, це людина, яка не тільки детально ознайомлений з усіма своїми правами та обов'язками, але і вміє користуватися ними. Безумовно, не можна не відзначити той факт, що гідний громадянин повинен любити свою Батьківщину і намагатися зробити все від нього залежне для її блага.

Новий громадянин Росії, це, перш за все людина, яка може похвалитися знання законів, а знання законів - це культура людини і його надійний щит, який захищатиме його у випадку, якщо хтось з оточення буде нехтувати своїми правами. З усього вищесказаного можна зробити висновок про те, що знати свої права і обов'язки просто необхідно. Адже такі знання не тільки захищають громадян, а й підкреслюють їх освіченість і культуру. Крім того слід знати і свої обов'язки. Оскільки громадянин повинен захищати країну, в якій він живе, поважати правила в ній прийняті. Все це дозволить добре і благополучно жити. Ось ви і дізналися, яким повинен бути громадянин Росії.


» » Яким повинен бути громадянин?