Куди поїхати відпочивати в травні в росії?

Фото - Куди поїхати відпочивати в травні в Росії?


Є різні причини щоб поїхати відпочивати саме в травні. По-перше, основний туристичний сезон ще не почався, тому слід очікувати вільні пляжі, осудні ціни, а головне таке ж сонце як і в літні місяці. Плюс до всього, ви ще застанете ніжну, цветушую весну. Море, звичайно, ще не таке тепле як, скажімо, в липні, проте досить приємне і освіжаюче. І чому ми говоримо тільки про море? У Росії існує величезна кількість туристичних зон, які пропонують мандрівникам різноманітне дозвілля. Ці зони знаходяться не тільки на півдні, але і на півночі, на сході і на заході країни.

Отже, якщо відпустка вже почався в травні, і ви не хочете залишати межі своєї рідної країни, то виникає закономірне питання:

Куди ж поїхати відпочивати в травні в Росії?

  1. Цікаво буде відправиться в Мурманськ, особливо якщо ви хочете отримати уявлення про відомого на всю Росію Заполяр'ї. У Мурманській області ви зможете отдухнуть і розширити свій кругозір. Є можливість відправитися на атомному криголамі на Північний полюс. Можна половити рибу у чистій порожистій річці. Ви можете помилуватися красою підводного світу Білого і Баренцового морів.
  2. Якщо ви не хочете відправлятися в холод, але і на півдні ви вже бували багато разів, то середня смуга Росії напевно підійде вам для відпочинку. Найбільш вдале рішення, якщо ви хочете дізнатися про історію нашої батьківщини - це туристичні маршрути Золотого Кільця. Маршрути проходять по стародавнім російським містам. Ці міста зберігають у собі спадщину російської культури і пам'ятники історії нашої держави. Також вони є центрами народних ремесел. Столиця Золотого Кільця - місто Ярославль. У маршрут включені п'ять областей, це - Московська, Володимирська, Івановська, Костромська і Ярославська. Купивши путівку маршруту по Золотому кільцю ви побуваєте в містах, які грали найважливішу роль в історії Давньої Русі. Володимир, Суздаль, Іваново, Ростов, Кострома, Ярославль, Сергієв Посад і Переславль-Залеський - постануть у всій красі перед вашому поглядом. Для того, щоб наситити свій розум важливою і цікавою інформацією, то маршрути Золотого Кільця - краще рішення куди поїхати в травні в Росії.
  3. Якщо ви відчуваєте, що за останній час ви сильно втомилися, і плануєте трохи поправити своє здоров'я і набратися сил, то Астраханська область якнайкраще підійде для поїздки в травні. Астраханська область це не тільки багатий туристичний край, але й один з найбільш відомий регіонів Росії за якістю своїх санаторіїв. Для затятих шанувальників рибалки і полювання, дельта річки Волги (яка впадає в Каспійське море, дроблячись на 800 устей) створює неповторні умови. Кожен справжній мисливець або рибалка повинен відвідати ці краї, і відчути їх полонить ріки й ліси. Символ Астраханській області - квітка лотос. І це не випадково, адже в області розташовані чудові поля рідкісного квітки. Ці поля безсумнівно є дивом Росії.

Питання, куди поїхати відпочивати в травні в Росії неоднозначний. У статті наведені найбільш цікаві місця з точки зору автора. Пам'ятайте, що Росія - дійсно величезна країна і в ній є що подивитися.


» » Куди поїхати відпочивати в травні в росії?