Як доїхати до "Любліно"?

Фото - Як доїхати до

Любліно-Дмитрівська лінія Московського метрополітену, яка була відкрита в 1995 році і після цього достраивалась. Остання станція на сьогодні відкрита в 2011 році.

Лінія з'єднує північ і південь міста і об'єднує такі райони, як Любліно і Друкарі з центром міста.

Як доїхати до Любліно на метро

Якщо вам необхідно дістатися до станції метро Любліно, вам потрібно пересісти на Любліно-Дмитрівську лінію. По шляху проходження Люблінська лінія перетинається практично з усіма лініями метро крім Філевської, Бутівської і Каховської, тому, щоб дістатися до Любліно, наприклад, з Филевского парку, вам доведеться зробити кілька пересадок на метро, щоб потрапити на Люблінську лінію.

Як доїхати до станції метро Любліно наземним транспортом

Станція метро «Любліно» знаходиться на Совхозної вулиці, також можна спуститися на платформу метро від Краснодарській вулиці. Недалеко від станції метро зупиняються маршрутні таксі № 531м, 528м, 553, 521м, 513м, 530м, 433м, 522м, 527м, 695М, 82м- автобуси № 30, 54, 7, 128, 280, 658.

Також до станції метро Любліно йдуть приміські автобуси з автостанції міста Дзержинського, Капотни, Литкаріно, Люберец.

Від цієї станції йдуть безкоштовні автобуси до торгово-розважального комплексу «Мега», де можна цікаво і з користю провести час.

Щоб доїхати до станції метро Любліно на автомобілі з центру, слід виїхати на Волгоградський проспект і проїхати до перетину з вулицею Люблінської. Далі з'їхати на Краснодарскую, де і розташований один з входів в метро.

Доїхавши до кінцевої станції Люблінської лінії, ви можете пересісти на Замоскворецький лінію, яка вас довезе до Річкового вокзалу чи аеропорту Домодєдово. Вам може також стати в нагоді наша стаття Як доїхати до метро «Домодєдовському».


» » Як доїхати до "Любліно"?