Що потрібно дівчині?

Фото - Що потрібно дівчині?

Природно, що люди сприймають навколишню дійсність по-різному унаслідок різних чинників: характер, виховання, оточення, звички і т. Д. Разом з цим можна виявити ряд критеріїв, що впливають на оцінку життя і взаємовідносин, за якими схожі представники обох статей. Так, якщо попросити кількох жінок описати "чоловіка мрії", дані характеристики виявляться схожі за багатьма параметрами. У даній статті ми поговоримо про те, що потрібно дівчині від її коханого, до яких відносин вона зазвичай прагне і що найбільш важливо для неї в справах серцевих.
У відносинах важливе ставлення!

Не дарма дівчат іменують слабкою статтю: вони, як кажуть, частіше "думають серцем", будучи більш емоційними, сентиментальними і вразливими, ніж представники чоловічої статі. Саме тому їм потрібно багато уваги. Дівчині необхідно прояв турботи і підтримки, причому як на словах, так і у вчинках.

Якщо вона захворіла, а ви постійно тільки твердите їй, що вона скоро одужає, але лінуйтеся сходити в аптеку - цього страшенно мало! І, навпаки, якщо ви берете всі справи по дому на себе, купуєте їй ліки і готуєте чай кожні півгодини, але при цьому не говорите їй ласкавих слів і не підтримуєте, так би мовити, "в усній формі", вона все одно сприймає це як байдужість. Не переставайте доводити дівчині власні почуття всіма можливими способами, пам'ятайте, що їй значно більше, ніж вам, потрібна максимальна впевненість і стабільність у відносинах.

Особистий психолог

Більшість чоловіків досить скептично ставиться до необхідності жінки частіше вимовлятися. В силу своєї природи хлопці не потребують всі дрібниці життя обговорювати навіть із близькими друзями або коханою жінкою. По-перше, вони і справді не бачать в цьому сенсу, по-друге, часто просто не бажають втомлювати свою дівчину власними проблемами. Проте дівчата, будучи знову-таки більш чутливими істотами, періодично відчувають просто непереборну потребу висловитися.

Постарайтеся стати для неї кращим другом, а вірніше - особистим психологом, якому вона може розповісти що завгодно, не побоюючись, що він її неправильно зрозуміють або вона йому просто набридне. Така можливість дається, на жаль, не кожній, тому ваша дівчина обов'язково її оцінить. До того ж, вона стане менше часу проводити з балакучими подружками і буде підсвідомо все більше тягнутися до вас.

Почуття захисту

Необов'язково, щоб на дівчину напав маніяк у під'їзді чи злий собака сусіда, щоб вона потребувала захисту і допомоги. Необхідність постійно відчувати себе коханою і захищеною в будь-якій життєвій ситуації - ось що потрібно дівчині від її коханого. Наймати особисту охорону або ходити за нею по п'ятах не доведеться: дівчині в першу чергу потрібно повірити, що ви завжди будете поряд, що б не трапилося.


Вона хоче бути впевнена, що ви примчу до неї додому о першій ночі знищувати таргана, не боїтеся її настирливого залицяльника і побіжите розбиратися з її несправедливим начальством. Якщо ж ви вважаєте тарганів цілком нешкідливими тваринами, не бажаєте втручатися в чужі стосунки і не поспішайте звинувачувати її боса, ваша дівчина вирішить, що їй потрібно справлятися з проблемами самостійно. У такому випадку навіщо їй ви? ..

Розуміння - запорука тривалих відносин

Що потрібно дівчині? У цьому вам допоможе розібратися знаменита цитата Беттіни Арнім: "Я хочу бути коханою чи бути зрозумілою, - що одне і те ж". Вона багато чого пояснює в жіночому сприйнятті любовних відносин. Дівчина, як правило, впевнена, що якщо хлопець її по-справжньому любить, він зобов'язаний її розуміти. І не важливо, що їй самій це не завжди вдається, вона не втомлюється бажати, а потім, якщо не отримує, і вимагати від вас максимального розуміння.

Обмовимося, що це не так легко, як здається, адже жіноча емоційність часто призводить до змін настроїв, думок, принципів і чого завгодно. Але якщо ви дійсно відчуваєте до дівчини сильні почуття, то прийняття її чутливою суті буде розцінено нею як справжнє розуміння.

Компліментів не буває багато

Так, дівчині необхідно частіше чути, що вона (у всякому разі для вас!) Найкрасивіша, розумна, цікава і приваблива. Якщо ж це не так, то що ви робите поруч з нею? Невже терпите її в очікуванні відповідної кандидатури? Дівчині потрібна впевненість не тільки у ваших почуттях до неї, а й у власній унікальності.

Тому робіть їй компліменти і налаштовуйтесь на романтику якомога частіше. Натомість ви отримаєте стільки любові і тепла, що точно не пошкодуєте.

Пропонуємо для прочитання ще одну статтю, яка допоможе вам зрозуміти, що люблять дівчата.


» » Що потрібно дівчині?