Що написати дівчині?

Фото - Що написати дівчині?

Одна зі складових спілкування і зваблювання в сучасному світі - це різного роду повідомлення: SMS, MMS, а також спілкування через інтернет за допомогою численних соціальних мереж, наприклад, Вконтакте, Однокласники, Моймир і т.д. Сьогодні поговоримо про те, що можна написати дівчині, щоб вона зацікавилася.
Що написати дівчині: корисні поради

Уявіть, що на безкрайніх просторах Інтернету ви познайомилися з дівчиною, але на перших порах вам може бути складно почати розмову з предметом зітхань, так як відомо про дівчину небагато. Або зворотна ситуація: ви закидаєте її повідомленнями, які вона просто-напросто ігнорує, так як з певних причин їй вони нецікаві. У першому випадку ви нічого не робите і чекаєте, поки вона сама напише вам перше повідомлення, у другому випадку викликаєте у неї роздратування і небажання з вами розмовляти.

Нагадати вам, в чиїх руках порятунок потопаючих? Так, вам все-таки доведеться першим написати повідомлення і не просто щось заяложене кшталт «Привіт!», «Як справи?» Або «Як ся маєш?», «Що робиш?» І т.д., тому що, швидше все, ваше послання виявиться без відповіді або закінчиться на її лаконічному «Добре» або «Нічого».

Що написати дівчині в контакті

У багатьох соціальних мережах є анкети, які їх учасники заповнюють, тому не полінуйтеся і почитайте графу з її інтересами. Вибирайте в якості теми для бесіди не тільки те, що любить вона, але й тему, яка буде близька і вам, інакше ви знову сповзе на лаконічні відповіді. Яку б тему ти не вибрав, це має бути легке, веселе і приємне спілкування.

Якщо зовсім туго з пошуком того, що написати дівчині, яка подобається, то можете вибрати з наступних тем:

 • музика, так як на свої особисті сторінки багато додають або закачують її. Можна подивитися, які напрямки або виконавці цікаві дівчині, випуск нового альбому її улюбленої групи, обговорити майбутні концерти, поговорити про цікавлять вас групах, на концерти яких ви хотіли б обов'язково потрапити і т.д.
 • кіно: які останні кіноновинки ви бачили, на які прем'єри ходила вона, обговорити, чому вам сподобалися або не сподобалися шедеври кінематографу і т.д.
 • улюблені книги й автори.
 • спорт, якщо ви зрозуміли, що вона цікавиться певним видом спорту або танцями.
 • тварини. Більшість представниць слабкої статі має схильність до братів наших менших.
 • події, різні майбутні заходи або свята, які мають відбутися у вашому місті.

Що написати дівчині в першому повідомленні

Для того щоб розвинути ваші відносини і почати спілкування, яке поступово перейде в реальне життя, запам'ятайте, що інтерес, викликаний вами під час листування, повинен постійно наростати. А для цього необхідно свою співрозмовницю зацікавити і заінтригувати. Зробити так, щоб у неї питань було більше, ніж вона отримує відповідей. Зацікавлена людина завжди охоче вступає в листування і погоджується на зустріч. Отримані результати слід постійно закріплювати і підтримувати, тобто, не слабшати хватку і не зменшувати напруження. Запам'ятайте, для будь-якої людини, незалежно від статі і від віку, найцікавішим буде все, що стосується «Я», тобто, їх самих. Питання, як і в особистій бесіді, так і в листуванні повинні будуватися навколо співрозмовника, його особистості, його характеру і т.д.


Наприклад, ви пишіть «Наші спільні знайомі мені про тебе дещо розповіли». У вашого співрозмовника в голові відразу виникає маса питань, на які він хоче отримати відповіді: хто рассказал- що рассказал- а не виверт чи це- а раптом і справді щось знає і т.д. Ще один плюс від подібної стратегії - те, що розмірковуючи на цю тему, дівчина паралельно буде думати і про вас.

Якщо не хочете ламати голову над тим, що написати, щоб дівчина відповіла, скористайтеся нижченаведеними прикладами:

 • Мені про тебе дещо відомо;
 • Я знаю твою таємницю;
 • Мені про тебе розповіли дуже цікаву річ;
 • Я знаю, що тобі буде цікаво;
 • У мене є річ, яка тебе зацікавить;
 • Твій стиль в одязі видає твої секрети і т.д.

Як бачите, не так вже й складно почати переписку, головне - викликати інтерес дівчини до себе, а отже, вам потрібно бути оригінальним і наполегливим.

Як здивувати дівчину або що написати дівчині приємне? У процесі спілкування ви можете приємно вразити дівчину нестандартним і оригінальним компліментом. Також не забудьте про лестощі, яка теж повинна бути оригінальною і вишуканою. Не лінуйтеся придумувати свої відповіді і йти від загальноприйнятих стратегій.

Що написати коханій дівчині

Якщо у вас вже склалися стосунки, вітаємо! Але не пишіть довгих поем, для початку запитайте про те, що ви хотіли б сказати при особистій зустрічі. Це може бути цитата з її улюбленого фільму або книги або просте повідомлення на кшталт «я за тобою встиг скучити, решта розповім при зустрічі». Якщо ви не перебуваєте в романтичних стосунках, то визнання в почуттях за допомогою повідомлення бажаного результату вам не принесе.

Що написати колишній дівчині

Для початку потрібно визначитися, з якою метою ви збираєтеся турбувати спокій своєї колишньої дівчини. Найчастіше повідомлення використовують для розставання або для повернення відносин. І в тому, і в іншому випадку поводься, як чоловік, емоційність - це жіноча привілей. При розставанні не забудьте, що крім сварок у вас напевно були й щасливі хвилини.

Якщо ви хочете повернути колишню дівчину, то почніть з прояви свого інтересу до справ, які для неї насправді важливі: закінчення університету, захист диплома, пристрій на роботу і т.д. Для початку налагодьте з нею дружні стосунки. 


» » Що написати дівчині?