Як перевірити телефон на справжність?

Фото - Як перевірити телефон на справжність?

Користуватися підробками нікому не подобається, особливо, якщо це мобільні телефони! Адже ми платимо за бездоганну якість і за можливість користуватися всіма послугами, в тому числі і ремонтом в офіційних організаціях. Підроблені телефони не передбачають ні першого, ні другого, а тому так важливо знати, як перевірити телефон на справжність.
Як визначити, чи справжній телефон?

Для початку просту пораду: не купуйте телефони з рук, у сумнівних продавців і в незрозумілих магазинах, що не вселяють довіру. Якщо слідувати цьому правилу, то можна значно знизити ризик придбання підробленого телефону.

Зовнішній вигляд також може сказати багато про що. Можливо, бажаючи придбати ту чи іншу модель телефону, Ви переглядаєте сайти офіційних представників, запам'ятовуєте інформацію про телефон, його зовнішній вигляд. Якщо так, то це дуже добре! Якщо при покупці телефону в магазині помітно хоч найменша невідповідність зазначеної в офіційних джерелах інформації, то вже є привід задуматися про справжність телефону. Важливу роль також відіграє і зовнішній вигляд телефону - зрозуміло, що всяких подряпин, нерівностей, вм'ятин та іншого на хорошому телефоні бути не повинно.

Але найнадійніший спосіб перевірки - це ідентифікація номера IMEI з тим, що вказаний на коробці і на внутрішній частині батареї телефону. Наберіть на телефоні наступну комбінацію: * # 06 # і натисніть Enter. Перед Вами з'явиться особистий номер саме даного телефону. Якщо телефон справжній, то цей номер повинен збігатися з номером, вказаним на коробці телефону, і номером на батареї телефону. Якщо номери не збігаються, значить, телефон підроблений.

Як перевірити справжність телефону Nokia


У Nokia, як і у інших телефонів, у всіх даних повинен збігатися IMEI. Про те, як його перевірити, Ви можете прочитати трохи вище. Також можете перевірити, чи зареєстрований Ваш IMEI-код. Для цього зверніться до офіційного сайту Nokia, знайдіть необхідні контакти і відправте свій IMEI на перевірку. Незабаром Вам прийде відповідь.

Уважно вивчіть на офіційному сайті, як виглядає модель Вашого телефону і які технічні характеристики вона має. Якщо все збігається з Вашим телефоном, значить, все в порядку. Якщо ні, то є привід задуматися.

Все офіційно ввезені в РФ телефони перевіряються на безпеку. Перевірений телефон обов'язково має під батареєю на задній стінці наклейку «РСТ», значок Ростеста. Якщо на Вашому телефоні такий є, значить, його перевірили, і можна не турбуватися за справжність апарату.

Як перевірити справжність телефону Samsung? Основні правила для перевірки телефону цієї фірми на справжність будуть такими ж, як і при перевірці телефонів Nokia. Ви можете скористатися вищевикладеними порадами.


» » Як перевірити телефон на справжність?