Як набирати номер телефону?

Фото - Як набирати номер телефону?

Ще кілька десятиліть тому ми й не знали, що прийде такий час, коли ми зможемо дзвонити майже з будь-якого куточка земної кулі! Але часто ми забуваємо правильну послідовність набору цифр. А адже це дуже важливо! Далі ми вам розповімо, як набирати номер телефону.

Найважливіше - це вибрати відповідний пакет для ваших дзвінків. Іноді зручніше купувати два або навіть три стартові пакети, тому що послуги надаються так, що дзвонити на номери інших операторів вкрай невигідно. Але зараз це вже не проблема, існую телефони для двох або більше сім-карт.
Дзвінки в Білорусь

Спочатку набирається вісімка (якщо ви телефонуєте з Росії), далі набираєте десятку, так ви виходите на міжнародну лінію. Наступний крок - наберіть «375» (код республіки Білорусія). Потім вводите або код міста або код мобільного оператора, а тільки потім набираєте номер телефону.

Як правильно набрати номер телефону

Все залежить від того, з якого телефонного номера ви будите дзвонити: з мобільного або міського. Якщо ви телефонуєте з мобільного телефону, то спершу вам потрібно набрати код країни: плюс триста вісімдесят, потім набираємо код оператора, а за ним і сам номер. Але можливо, що чутність буде не найкращою, та й перерватися дзвінок може в будь-яку хвилину. З міського телефону процедура набору трохи відрізняється. Така послідовність: 8 (гудок) потім 10, потім набираємо код України, потім код міста (його можна дізнатися з інтернету), а потім тільки набираємо сам телефонний номер.

Бувають такі моменти, коли на сотому закінчуються кошти або попросту дзвонити з мобільного дорого.

Рекомендації для здійснення дзвінків


Знайдіть номер, на який потрібно дзвонити, так, щоб при дзвінку не набрати зайву цифру. Набирати потрібно, як говориться «одним махом» так як, якщо ви будите довго набирати з паузами, то станція може під цим зрозуміти дзвінок в інше місто на домашній телефон.

Потрібно враховувати, що при наборі з домашнього номера на стільниковий замість сімки потрібно набирати вісімку. Плюс сім - це код Російської федерації. Міська АТС, яка переадресовує всі виклики зі стаціонарних телефонів, має на увазі, що виклик йде на міський номер, і саме вісімка дає зрозуміти міні АТС, що номер міжнародний або стільниковий.

Як ми писали раніше, після набору вісімки ви чекаєте гудок. Потім набираєте номер стільникового телефону. У послідовності: код оператора (три цифри), номер (сім цифр).

Якщо ж ви телефонуєте на мобільний номер іншого оператора в іншу країну, то процедура дуже схожа на попередню. Набираємо вісімку, чекаємо гудок, потім набираємо десятку (позначаємо, що це міжнародний дзвінок), після цього набираємо номер мобільного оператора.

Сподіваємося, що наша стаття ще не раз вам допоможе, але слід так само відзначити, що для літніх людей краще написати номер телефону для дзвінка закордон або на стільниковий з усіма гудками або їх відсутністю. Тобто після тієї цифри, де повинен бути гудок (або навпаки його не повинно бути) так і прописуйте в ручну «гудок» або «без гудка».


» » Як набирати номер телефону?