Як провести день народження дитини?

Фото - Як провести день народження дитини?
Дивіться відео

Як провести день народження дитини?

Для дітей їх день народження - це вельми значущий свято, а тому і проводити його повинні діти весело. Існує безліч способів здивувати дитини в його день народження, організувавши йому таке свято, яке запам'ятається на все життя. Розглянемо, як провести день народження дитини, щоб він вийшов дійсно веселим.

Що знадобиться для організації свята

  • Звичайно, не слід забувати, що діти не надто уважні до посуду та іншим крихким речам, тому слід знайти таку скатертину і такий посуд, яку буде не шкода розбити, забруднити, або ж придбати спеціальну небьющуюся посуд із пластику й скатертину, стійку до забруднення. На даний момент існують спеціальні набори дитячого посуду, яка порадує оригінальністю форм і яскравими квітами. Те ж саме стосується і скатертини.
  • Не слід забувати і про прикрашання. Це можуть бути звичайні паперові гірлянди і повітряні кулі, головне, щоб їх було багато.
  • І, звичайно ж, нам знадобляться подарунки.

Порядок підготовки до дня народження

Щоб влаштувати дитині день народження, треба для початку оформити кімнату, в якій буде проходити торжество. Прикрасьте її стрічками, паперовими гірляндами і повітряними кулями. Кольори підбирайте такі, які подобаються вашій дитині.

Далі необхідно продумати святкове меню, адже відсвяткувати день народження дитини без святкового столу неможливо.


На столі обов'язково має бути торт. Не варто сильно заморочуватися на рахунок салатів або гарячих страв,Фото - День народження а от про фруктах варто подбати заздалегідь, тому як діти люблять їх найбільше. Запасіться фруктами, ягодами, зробіть красивий салат, різний для кожного гостя. Найкрасивішим повинен бути салат іменинника. Не слід подавати до столу рибу, так як кістки можуть поранити дітей.

Дітям напевно сподобаються святкові бутерброди, на яких можна зобразити смайли зі збитих вершків або звичайного джему. Звичайно, не слід забувати і про морозиво, якщо за вікном тепло і сонячно.

Святкові конкурси

Справити день народження дитини неможливо без святкових конкурсів. Придумайте кілька вікторин, бажано тематичних. Дізнайтеся, що подобається вашій дитині і його друзям. Швидше за все, це будуть комп'ютерні ігри, мультфільми, а значить, ви зможете придумати цікаві загадки. Переможцю вікторини обов'язково потрібно буде вручити приз.

До речі кажучи, можна влаштувати тематичний день народження виходячи з інтересів вашої дитини. Наприклад, перетворити кімнату в печеру Бетмена, обклеївши її кажанами, зробленими з паперу, або ж просто створити супергеройський атмосферу, закріпивши на стінах постери із зображеннями різних супергероїв і суперзлодеев.

Якщо ваша дитина любить піратську тематику, то треба обов'язково це використовувати. Фото - День народженняНамалюйте карту скарбів, яка приведе іменинника та його друзів до подарунків. Купуйте костюм для себе і муляжний гак, а також пов'язку на око. Перетворитеся на пірата. Не забудьте і про піратські манери.

Також слід пам'ятати, що день народження дитини не повинно замикатися лише у святкуванні в квартирі. Відсвяткувати день народження слід і на вулиці - влаштуйте пікнік, рушайте разом з дітьми в зоопарк або ж просто погуляйте на свіжому повітрі. На вулиці також можна придумати безліч веселих ігор. Головне слід пам'ятати, що на вулиці дітей підстерігає куди більше небезпек, ніж удома, тому, як альтернатива домашньому святкування або веселощам на вулиці, можна організувати день народження, звернувшись в спеціальні організації, які займаються такого роду святами.

Як простежити за веселощами

Само собою, за святом доведеться стежити, адже діти бувають дуже непосидючими. Вони можуть не тільки щось зламати, але й навіть зашкодити один одному. Тому ось кілька рекомендацій про те, як потрібно стежити за дитячим святом:

  • Будьте ненав'язливі, але уважні. Необов'язково заходити до дітей в Фото - День народженнякімнату кожні десять хвилин. Можна просто підходити час від часу і тихо підслуховувати, чим займаються хлопці.
  • Намагайтеся в той же час допомагати дітям, перевіряйте, чи все у них в порядку. Не забувайте, що у всякій дитячої компанії може знайтися хоча б один забіяка.
  • Якщо діти поводяться дуже голосно, то краще всього придумати для них якусь гру, яка їх втихомирить. Наприклад, та ж мовчанка. Хто залишиться останнім мовчуном - отримує приз.
  • Ну і звичайно, вам потрібно буде обов'язково зустріти і проводити дітей. Прослідкуйте, щоб ніхто нічого не забув у вас вдома.

Рекомендуємо прочитати цікаві статті по темі святкування дня народження:

У них ви знайдете інформацію про те, як відзначити день народження дітей маленьких і вже більш дорослих.


» » Як провести день народження дитини?