Що робити, якщо любиш друга?

Фото - Що робити, якщо любиш друга?

На жаль, людина влаштована так, що він не завжди здатний контролювати свої емоції та почуття. Ось і трапляються ситуації, коли ми закохуємося в своїх близьких друзів. Отже, що робити, якщо любиш одного, і як впоратися з цим нелегким завданням?

Для початку змиріться, що колишніх відносин вже не буде, і спробуйте розібратися в своїх почуттях, чи дійсно ви відчуваєте любов, або це просто ревнощі до чергової подружці вашого друга. Якщо тверезий розум показує, що це дружня ревнощі, то варто залишити все на своїх місцях. Але якщо він говорить "Я люблю кращого друга!" - Потрібно починати рішуче діяти.
Як зізнатися у почуттях

  • З'ясуйте, симпатичні ви йому. Якщо у вас колись були стосунки і почуття, це не означає, що вони залишилися досі. Зверніть увагу на те, як він поводиться зі своїми дівчатами і з вами. Чи з його боку підвищений інтерес до вашої персони. Можливо, знайдуться друзі, які можуть знати відповідь на ваше запитання.
  • Спробуйте пофліртувати і подивіться на його реакцію. Тонко натякніть про свою симпатію, для цього можна використовувати жести або погляд. Подібна поведінка може підштовхнути обранця на відповідні дії.
  • Якщо вищеперелічені способи не дали результатів, то варто перейти до відвертої розмови. Зізнайтеся одному в своїх почуттях, навіть якщо впевнені, що отримаєте відмову. Краще шкодувати про те, що зробив, ніж про те, чого не зробив. В іншому випадку почуття будуть гризти зсередини і не дадуть вам шанс знайти нові відносини.

Безліч інших корисних порад до вирішення проблем любовних шукайте в статтях:


» » Що робити, якщо любиш друга?