Як скачати фільм на флешку?

Фото - Як скачати фільм на флешку?


Флешка - це зручний, сучасний портативний носій для зберігання даних. Її використання не вимагає особливих знань і навичок, флешка дуже проста. Однак багато хто, хто в перший раз набувають флешку, не знають, як нею користуватися. Один з поширених питань - як скачати фільм на флешку. Ми розповімо Вам про це.
Викачуємо фільм на флешку

Перш переконайтеся, що фільм влізе на флешку. Для цього потрібно подивитися, скільки вільної пам'яті є на флешці, і скільки важить фільм. Відомості про фільм можна отримати з того місця, звідки Ви його завантажуєте. Якщо фільм вже викачаний з Інтернету, то потрібно просто виділити його лівою кнопкою миші, натиснути по виділеному фільму правою кнопкою миші, вибравши «Властивості». Там Ви знайдете відомості про те, скільки важить фільм.

Те ж саме з флешкою. В меню «Мій комп'ютер» вибираємо флешку, виділяємо лівою кнопкою миші, тиснемо правою і дізнаємося стан пам'яті флешки. Фільм не повинен важити більше, ніж вільний простір на флешці. Якщо все гаразд, то чинимо так:

  1. Після того, як вставили флешку в комп'ютер, на екрані вікно флешки відобразиться або саме, або флешку можна буде відкрити через «Мій комп'ютер», натиснувши на неї подвійним клацанням лівої клавіші.
  2. Вікно флешки відкрито, фільм - на комп'ютері. Тепер виділяємо фільм і затискаємо на ньому ліву кнопку миші. Не відпускаючи кнопку, перетягуємо фільм на флешку. Якщо хочете відправити фільм в певну папку на флешці, то її спочатку треба створити, а потім відкрити. Тоді фільм збережеться в потрібній папці. Якщо хочете, щоб фільм зберігся тільки на флешці, то після того, як виділіть його на комп'ютері, натисніть правою кнопкою миші по фільму, виберіть «Вирізати», перейдіть на папку флешки, натисніть в ній правою кнопочкою миші і виберіть "Вставити". Також годі й перетягуючи швидко перенести фільм на флешку, виділивши його, вибравши не "Вирізати», а «Копіювати», і знову ж таки в папці флешки за допомогою правої кнопки миші «Вставити». У такому випадку фільм збережеться і на комп'ютері, і на флешці.
  3. Тепер чекаємо, коли фільм скопіюється. Перед Вами з'явиться нове віконечко, в якому Ви зможете спостерігати за копіюванням фільму на флешку. Швидкість копіювання залежить від операційної системи, встановленої на Вашому комп'ютері, і від ваги самого фільму. Після того, як це віконечко зникне, фільм буде скопійований повністю на флешку.
  4. Є більш простий варіант. Якщо комп'ютер розпізнав флешку, потрібно просто виділити фільм на комп'ютері, натиснути по ньому правою кнопкою миші, вибрати «Відправити ...» і вказати шлях до флешки. Фільм буде копіюватися, Вам потрібно буде почекати.

Як скачати фільми безкоштовно на флешку? Описані нами способи абсолютно безкоштовні, вони являють собою стандартні операції по роботі з файлами і папками. Скачати фільми безкоштовно можна на спеціальних Інтернет-ресурсах. Щоб знайти їх, введіть у пошук в браузері «скачати фільм (назва фільму) безкоштовно». Також можна встановити на комп'ютері безкоштовні програми, які дозволять швидко завантажувати фільми з різних сайтів, наприклад, з «Контакту». Тепер Ви знаєте, як скачати фільм на флешку.


» » Як скачати фільм на флешку?