Як виграти джекпот в аватарами?

Фото - Як виграти джекпот в аватарами?


Віртуальне життя в новомодної Аватар сьогодні захопила багатьох. Зазвичай в мережеву гру, яка повторює наші побутові та соціальні дії грають підлітки. Однак часто там можна зустріти і цілком дорослої людини. У Аватар існують різні способи заробляння коштів, на які можна купити квартиру, меблі, і різноманітні вбрання. Один з них - виграш за допомогою колеса Фортуни. Воно трохи нагадує славне Поле Чудес. Адже ви можете опинитися банкрутом або виграти Джекпот. Як виграти Джекпот в аватарами? Є кілька способів.

  1. Варіант, який підходить тим, у кого є в запасі не менше десяти фішок. Починаєте грати в колесо фортуни, тиснете кнопочку «Картата». Колесо спочатку крутиться швидко, потім поступово уповільнює хід. Ось тоді і натискаєте прогалину. Увага: пробіл не відпускаєте, чекаєте того моменту, коли стрілочка буде близька до сектору «Джекпот». Тільки тоді відпускаєте клавішу. За відгуками гравців, тут потрібна вправність, оскільки важко відпустити клавішу вчасно. Тому варто трохи потренуватися, перш ніж отримаєте результат. Адже пограти в колесо фортуни цікаво і без виграшу. І не тільки цим цікава гра аватарів.
  2. Як виграти Джекпот? Другий спосіб підходить всім. Потрібно спробувати виграти три рази поспіль, тобто не стати банкрутом. На виграні монети (тільки золоті), потрібно купити три речі. Важливо зробити це в той же день. А на наступний день знову грайте, і виграйте двічі. Тільки на третій захід - ви гарантовано виграєте Джекпот.
  3. Третій спосіб. Знайдіть у мережі код, який допоможе виграти. Це файл, який можна завантажити і ввести в гру. Один з варіантів знаходиться тут. Скачайте чит, потім запустіть файл з розширенням exe. Тепер потрібно зайти в аватарами і подивитися, який Джекпот. Потім в програмці в спеціальному полі Value потрібно ввести Джекпот (кількість монет). Тепер потрібно вибрати сервер, на якому ви перебуваєте (Однокласники або Вконтакте) та натиснути кнопку «застосувати». Можна крутити колесо і Джекпот - ваш.

Ми розповіли, як отримати Джекпот, однак не у всіх це виходить з першого разу. Тому варто спробувати зробити це ще раз, і тоді ви отримаєте таку суму, яка допоможе прокачати вашого персонажа швидше і ефективніше. 


» » Як виграти джекпот в аватарами?