Як зробити херобріна?

Фото - Як зробити Херобріна?
Дивіться відео

Як зробити Херобріна?

Херобрін - загадковий персонаж гри майнкрафт, інтригуючий багатьох гравців. Викликати цього персонажа можна тільки за наявності особливого мода, створеного фанатами гри, так як в офіційній версії гри такого персонажа не існує. Багато шанувальників гри задаються питанням про те, як зробити Херобріна. У цій статті ми постараємося відповісти на це питання і розвіяти всі міфи про цей цікавий персонаж.

Що потрібно для виклику Херобріна?

Для того, щоб викликати Херобріна, вам буде потрібно відповідний мод. Також для виклику Херобріна необхідна наявність в грі наступних матеріалів та інструментів:

  • Кірка
  • Два золотих блоку
  • Запальничка
  • Меч
  • Один блок Херобріна

Як в майнкрафт зробити Херобріна?


Почати слід з установки мода "Херобрін". Для цього буде потрібно завантажити його, запустити і серед пропонованих опцій вибрати опцію Install. Якщо modloader (програма для встановлення модів) відсутня на вашому комп'ютері, потрібно перемістити всі файли з папки intominecraft.jar в папку minecraft.jar, а файли з папки into.minecraft помістити в папку minecraft.

Після того, як мод встановлений, можна перейти до головного - викликом Херобріна. Для цього з блоку Херобріна, блоку пекельного каменю, двох золотих блоків і запальнички споруджується спеціальний тотем.

Порядок встановлення блоків:

  1. Золоті блоки
  2. Блок Херобріна
  3. Блок пекельного каменю

Після установки блоку пекельного каменю необхідно підпалити його і дочекатися, поки очі на ньому почервоніють. Потім в створений вами тотем вдарить блискавка, і в чаті з'явиться лякає напис «Що ти наробив?» Коли це станеться, оберніться, і загадковий Херобрін опиниться перед вами.

Наслідки виклику Херобріна

Після того, як Херобрін з'явився, слід бути дуже обережним: персонаж може атакувати вас і зруйнувати все навколо. Херобріна складно зупинити, він прагне зруйнувати створений вами в грі світ, спалити будинки і вкрасти речі зі скринь. Однак, якщо ви пошкодували про те, що викликали Херобріна, його можна зупинити. Щоб знищити Херобріна, потрібно знову створити його тотем з тих же матеріалів, складених в тому ж порядку, але в цей раз не потрібно його підпалювати, необхідно лише зруйнувати його.

Детальніше дізнатися про те, хто такий Херобрін, як він виглядає і чому його потрібно спеціально викликати, ви можете дізнатися зі статті Як викликати Херобріна.


» » Як зробити херобріна?