Як намалювати троянду?

Фото - Як намалювати троянду?
Дивіться відео

Як намалювати троянду?

Хочете намалювати троянду, але не вмієте малювати? Не біда! У даній статті ми розповімо, як малювати троянду поетапно, і процес малювання стане для вас приємним і захоплюючим!

Як намалювати троянду олівцем

Популярність малювання троянди связна з простотою виконання малюнка, хоча з боку зображення може виглядати складним. Насправді, напевно, тільки ромашку легше зобразити (див. "Як намалювати ромашку?"), Ніж троянду. При бажанні навіть новачок впорається з цим завданням. А як ви порадуєте своїх близьких, особливо дівчат, листівкою, зробленою своїми руками! Наведемо простий і зрозумілий алгоритм малювання цього чудового квітки.

  • Починаємо малювати з серцевини: намалюємо невелику завитки в центрі листа, завитки зображує пелюстки в самому центрі квітки.
  • Продовжуємо малювати пелюстки від центру. Відступимо пару міліметрів від попереднього малюнка і намалюємо дугу. Своїми кінцями дуга повинна стосуватися пелюсток, які ви намалювали раніше.
  • Далі зображаємо більше таких дуг - пелюсток. Вони повинні бути різного розміру і форми, адже пелюстки троянди неоднакові. Розташовуємо пелюстки рівномірно з усіх боків, квітка в підсумку повинен мати круглу форму.
  • Малюємо пелюстки, поки не досягнемо бажаного розміру троянди. Чи буде це великий, розквітла квітка або напівзакритий бутон, ви вирішите самі.

Коли ви закінчите одну квітку, буде зрозуміло, як намалювати букет троянд. Намалюйте за алгоритмом, зазначеному вище, кілька троянд поруч. Знизу ви можете підмалювати стебла і листочки, а можете заповнити квітами всю поверхню аркуша паперу або листівки.

  • Що б надати квітці обсяг, використовуйте олівцеву штрихування. Для цього треба затемнити внутрішню частину кожної пелюстки, а зовнішню частину залишити світлою. Штрихування повинна міняти насиченість поступово. У художніх школах спеціально вчать передавати об'єм за допомогою світлотіні. Якщо ви не розуміються в цьому питанні, потренуйтеся спочатку на окремому аркуші.
  • Коли малюнок олівцем готовий, ви можете додати колір. Використовуйте кольорові олівці, фломастери або акварельні фарби. (Останні виглядають особливо виграшно) Дайте малюнку підсохнути і, вуаля! Ваш оригінальний, а головне, неповторний подарунок готовий!

Відео - як малювати троянду

На просторах Інтернету ви можете відшукати чимало відео, як намалювати троянду. У них наочно показаний процес малювання квітки в різних ракурсах, з різним освітленням. Ось відео на цю тему:

Найчастіше такі відео знімають професіонали, тому не турбуйтеся, якщо у вас не вийде виконати такий же малюнок, як на відео.

У наш час багато хто проводить колосальну кількість часу в соціальних мережах. Ви також можете зробити приємний сюрприз для друга або дівчини, намалювавши троянду Вконтакте. Як намалювати троянду Вконтакте? Звичайно, використовуючи інструменти для малювання графіті. Графічний редактор дає широкі можливості для самовираження. Малюйте троянду Вконтакте за тим же алгоритмом, що і зазвичай, але використовуйте при цьому мишку. При малюванні мишкою, звичайно, можуть виникнути певні складнощі. Тому, навіть якщо ви вже пристойно навчилися малювати на папері, не розраховуйте, що у вас вийде таке ж гарне графіті. Але при певній вправності і тренуванні у вас все вийде! На допомогу вам відео, як намалювати троянду Вконтакте:

Удачі вам! Даруйте близьким і коханим троянди, намальовані і живі!


» » Як намалювати троянду?