Як заробити гроші школяреві?

Фото - Як заробити гроші школяреві?
Дивіться відео

Як заробити гроші школяреві?


Гроші на кишенькові витрати потрібні з самого дитинства, але не у всіх є можливість їх отримувати від батьків. Що ж, будемо сприймати це як можливість навчитися заробляти гроші самому набагато раніше, ніж твої однолітки, як можливість швидше набути досвіду, накопичити корисних зв'язків і пробитися в житті. Отже, як заробити гроші школяреві?

Робота для школяра

  • Розклеювати оголошення. Робота, звичайно, не високооплачувана, але для першого досвіду та перших грошей згодиться. Причому зайнятість буде залежати від самого школяра. Тобто комусь вистачить 3-4 годин на день, а комусь доведеться потрудитися швидше, все залежить від швидкості виконання роботи. Зверну увагу, що розклеювати оголошення не так легко, як може здатися спочатку. По-перше, оголошень буде багато, по-друге, носитися з клеєм, пензлем і стосом листівок - це фізична праця. Тому-то багато школярів, попрацювавши так пару днів, розуміють, що не витримують і звільняються.
  • Розносити щотижневі газети по поштових скриньках. Комусь така робота може здатися легше, адже працювати потрібно буде всього 2 рази на тиждень - у вихідні. Школяру буде дано ділянку, за яку він буде відповідати, тобто список будинків, що знаходяться в одному районі. Газет буде дуже багато, вони будуть важче, ніж листівки, це підійде не всім, так як заробити грошей школяреві в цьому випадку буде складно фізично. Взяти з собою все відразу неможливо, доведеться робити кілька заходів. В день на це може піти годин 4-5. Хоча все залежатиме від кількості будинків, довірених вам.
  • Промоутер - прекрасний спосіб, як можна заробити гроші підлітку. Це людина, яка просуває певний товар, послугу у вигляді реклами. Тут запрацювати вже можна набагато більше, та й робота не пильна, головне, щоб мова була підвішений і посмішка на обличчі. В даний час досить поширена робота для школярів. Дана робота розрізняється за принципом: приміщення - вулиця. Найчастіше школярам пропонують працювати на вулиці, але ви можете наполегливо просити потрапити на акцію в магазин. На вулицях робота зазвичай пов'язана з тим, щоб роздавати рекламні листівки перехожим. Щоб вас взяли, ви повинні справити враження порядної людини, яка не викине листівки в сусідню урну. Також на вулицях можуть стояти школярі за стійками мобільних операторів і пропонувати підключитися, розповідати про будь-яку проходить акції. А що стосується приміщень, то це зазвичай такі рекламні акції: подарунок за покупку, дегустації, лотереї. Де заробити грошей школяреві в цій сфері? Відкрийте газету оголошень з вакансіями та знайдіть, де потрібна промоутер. Також ви можете піти в рекламне агентство вашого міста, там зазвичай беруть всіх промоутерів, щоб у них була база. Там пропонувати роботу будуть тим, хто активно себе показує, прагне працювати і сам телефонує щодня з питаннями про що з'явилася акції.

Як заробити гроші в інтернеті школяреві

Вранці навчання, вдень тренування, секції, гуртки. У такому шаленому ритмі треба встигнути ще й заробити грошей. Та де дозволять працювати школяреві вечорами і ночами? До того ж спати ще колись треба ... Пропоную розглянути варіант роботи в інтернеті для школяра.

  • Серфінг. Дохід копійчаний, але якщо виходу немає, то треба зареєструватися на сайтах, що працюють над рекламою інших проектів. Набери в пошуковику "САР", тобто системи активної реклами. Деякі набирають "поштовики" або "спонсори". Суть роботи: переходити за посиланнями, читати листи, переглядати сайти.
  • Якщо ти часто спілкуєшся на форумах, то можеш внизу свого повідомлення (в свого підпису) завжди ставити змінену рекламне посилання. Гроші заробляє школяр, коли за цим посиланням здійснюються переходи. Для цього треба зареєструватися в партнерській програмі з продажем посилань.
  • І, звичайно, дуже прибутковий заробіток в інтернеті для школяра - це створення сайту. Тут необхідно вибрати цікаву тему, потім розмістити рекламу і розкручувати. Справа далеко непросте, воно вимагає певних знань і умінь, тому попрацюйте з теорією для початку.

» » Як заробити гроші школяреві?