Як вибрати хресну?

Фото - Як вибрати хресну?

З появою малюка життя кожної жінки кардинально змінюється. Свої бажання відсуваються на задній план, найголовнішим стає турбота про благополуччя дитини. Батьки намагаються передбачити все, щоб захистити малюка - закривають розетки і міняють меблі з гострими кутами, щоб убезпечити будинок, купують виключно корисну їжу для годування дитини, а також намагаються роздобути у друзі карапузові ангела-хранителя.
Хрещення

Таїнство хрещення - релігійний обряд, за допомогою якого служитель церкви забезпечує нової людини захистом на небесах і на Землі. Часто сьогодні навіть батьки, які не надто дотримуються релігійних обрядів і, на перший погляд, зовсім не вірять в існування Бога, намагаються охрестити дитину, тим самим захистивши його душу і тіло від впливу злих сил. Зібравшись здійснити таїнство хрещення, багато хто починає замислюватися про те, як вибрати хресних батьків правильно, щоб вони все життя підтримували свого хрещеника.

Табу

Вибираючи хрещених батьків, необхідно дотримуватися деяких негласних правил. Необхідно усвідомити, хто не може бути хрещеним батьком. В першу чергу, хресними одну дитину не може бути сімейна пара, але одружена пара може бути хрещеними різних дітей своїх кумів.

Також не варто брати в хресні людини, якщо він цього не хоче. Зрештою така людина все одно не буде хорошим наставником свого хрещеника. За церковними законами, хресними не можуть бути малолітні діти, а також рідні батьки дитини. Що стосується віри, хресними не можуть бути також іновірці або люди, зовсім віруючі.

Марновірством вважається небажання брати в хресні незаміжню жінку. Крім того, в хресні можна вибрати навіть рідну сестру, матір чи бабусю одного з батьків дитини.

Правильний вибір

Вирішуючи, як вибрати хресну маму і хрещеного батька своєму малюкові, сімейна пара повинна врахувати кілька нюансів. Відмінний варіант, якщо майбутній кум (або кума) буде другом сім'ї. Так відносини дорослих більше зміцняться, а дитина часто буде бачити своїх хресних батьків. Також добре, якщо хресні батьки будуть віруючими людьми, так як перший обов'язок хрещених - релігійне виховання і навчання дитини. Але найкращим хрещеним батьком дитині буде просто хороший, вихований і добрий чоловік, який може стати малюкові прикладом для наслідування.


» » Як вибрати хресну?