До чого сняться мурахи?

Фото - До чого сняться мурахи?

Мурахи - нечастий гість сновидінь багатьох людей. Якщо вам сняться мурахи, такому сну потрібно приділити особливу увагу і постаратися визначити, що ж означає дане сновидіння. Існують різні тлумачення, до чого сняться мурашки. Загальне тлумачення появи мурашок уві сні - робота, прибуток, дрібні неприємності, достаток або розорення, сім'я або рідня. Вони також можуть бути символом домашніх клопотів і турбот, незадоволеності своїм становищем, необхідності змінити свою трудову діяльність або докласти певних зусиль в ній.

Якщо уві сні мурахи заповзають в будинок, або повзають по вашому одязі, це говорить про наближення незначних неприємностей. Спостереження за мурахами віщує заняття безліччю дрібних справ. Вважається також, що мурашки уві сні можуть бути передвісником швидкого переїзду у велике місто. Також це може говорити про появу великої родини з переважанням чоловіків і хлопчиків. Для працьовитих людей, сон з мурахами може бути знаком того, що ви розбагатієте.

Закоханим людям сни з мурахами пророкують швидкий шлюб, а також велику сім'ю. Якщо мурахи сняться людині, що займається торгівлею, це говорить про підвищення прибутку. Згідно древнеперсидскому сонником, мурашки, що входять в будинок, є ознакою придбання нового майна.

Якщо вам приснилися мурахи, це може також говорити про необхідність докласти трохи більше зусиль до роботи, щоб придбати достаток. Розтоптувати мурах у сні - знак того, що ви самі підриваєте своє щастя. Якщо уві сні мурахи вас кусають, це знак біди. Мурахи, які не зайняті справою уві сні, говорять про те, що ви можете розоритися, якщо не прикладіть більше зусиль.


» » До чого сняться мурахи?