Як видалити антивірус касперского?

Фото - Як видалити Антивірус Касперського?

Нерідко у початківців (та й у досвідчених, що там гріха таїти) користувачів персонального комп'ютера виникають складнощі при видаленні програм. І найчастіше це пов'язано саме з Антивірусним ПЗ. Пояснюється це його складною організацією і алгоритмами роботи, які вимагають безлічі різноманітних тіньових копій і всіляких записів у реєстрі системи. Антивірус Касперського не є винятком. Саме тому я сьогодні розповім вам, як видалити Антивірус Касперського з вашого комп'ютера повністю, без залишкових файлів і папок.
Видалення Касперського з Uninstall Tool

Ми вже визначилися з тим, що наш пацієнт - Антивірус Касперського. Ми знаємо також, що він досить глибоко запустив свої «коріння» в нашу операційну систему. Звичайним видаленням програмної папки в Program Files ми не обмежимося. Отже, приступимо до того, як видалити Касперського з комп'ютера.

Найкраще було б встановити програму Uninstall Tool. Вона надає вельми солідний арсенал засобів по викорчовуванню програм з жорсткого диска комп'ютера. Завантажити цю програму можна тут.

  1. Встановіть програму, перезапустіть комп'ютер.
  2. Запустіть програму. Ви відразу можете спостерігати вікно, що містить список встановлених на ваш комп'ютер програмних засобів і утиліт. Знайдіть серед них Антивірус Касперського.
  3. Клацніть правою клавішею миші та виберіть пункт «Деінсталяція».
  4. Також ви можете здійснити видалення програми з системного реєстру - «Видалити з реєстру».

Як ви бачите, програма Uninstall Tool дуже проста у використанні і ніяких труднощів з тим, як повністю видалити Касперського, не повинно бути і в помині.

Стандартний метод видалення Касперського

Видалити Антивірус Касперського можна і без використання Uninstall Tool. Для цього виконайте такі дії:

  1. Пуск - Програми - Антивірус Касперського - Видалення (можуть бути різні варіанти: від «Деінсталяція» до «Зміна, відновлення або видалення»).
  2. Слідуючи простим вказівкам у вікні деінсталяції виконайте видалення Касперського з комп'ютера. Найцікавіше попереду!
  3. Чистимо реєстр. Для цього натисніть комбінацію клавіш Win + R, введіть слово regedit і натисніть клавішу Enter.
  4. У відкритому редакторі реєстру необхідно натиснути на «Правка - Знайти» і підбирати ключові слова, пов'язані з Антивірусом. Наприклад, спробуйте «kaspersky» або «kav».
  5. Подібним методом знаходимо все, що пов'язано з Антивірусом Касперського. Видаляємо.

Трохи терпіння, і вам вдасться видалити повністю Антивірус Касперського зі свого комп'ютера! Удачі в цьому починанні!


» » Як видалити антивірус касперского?