Як збільшити фото в photoshop (фотошопі)?

Фото - Як збільшити фото в Photoshop (Фотошопі)?

Багато дизайнерів використовують для обробки зображень програму Adobe Photoshop. Завдяки цій програмі можна збільшувати і зменшувати зображення. При цьому якщо зменшувати велику картинку, її якість залишиться незмінним. А от у випадку із збільшенням зображення якість фотографії буде піддано певних перекручень. Для того щоб збільшити розмір фотографії в Фотошопі і не втратити її якість, необхідно знати декілька нюансів, а також розбиратися в інструментах програми Adobe Photoshop.
Як збільшити зображення

Найчастіше користувачеві необхідно збільшити не розмір картинки, а просто змінити масштаб зображення. Найчастіше це робиться для того, щоб було зручніше обробляти дрібні деталі або конкретні області зображення. Для таких дій ідеально підходить інструмент "Лупа" (Zoom Tools). Також скористатися даним інструментом можна за допомогою гарячих клавіш. Досить затиснути одночасно Ctrl і + або Ctrl і - для збільшення або зменшення масштабу відповідно. Також інструмент "Лупа" викликається натисканням клавіші Alt, після чого масштабування виконується мишкою.

Але бувають випадки, коли користувачі не знають, як збільшити фото в «Фотошопі», тобто безпосередньо розмір фотографії. Для цього рекомендується використовувати інструмент Free Transform, який розташований в меню «Редагування» (Edit). Для нього також передбачені гарячі клавіші. Щоб викликати цей інструмент, потрібно натиснути клавіші Ctrl і Т. Після цього навколо зображення з'являються спеціальні вузлики, потягнувши за які, можна буде вільно трансформувати зображення в різні боки. При цьому якщо затиснути клавішу Shift, зображення буде трансформуватися пропорційно.

Альтернативні способи


Існує ще кілька способів, як збільшити фотографію в «Фотошопі», які дозволяють змінювати висоту і ширину зображення. Для цього в меню «Зображення» (Images) є спеціальний інструмент «Розмір зображення» (Image Size). У спеціальних полях висоти і ширини можна задати власне значення, яке знаходиться в розділі масиву пікселів. Тут же можна вибрати пункт Constrain Proportions, який дозволяє пропорційно збільшувати розмір картинки.

Варто запам'ятати, що при збільшенні зображення на 100% за один крок спотворення файлу будуть більш помітними, ніж при поступовому збільшенні картинки, наприклад, на 10%. Виходячи з цього, можна зробити висновок, що невелике збільшення в кілька кроків є більш доцільним, ніж одне велике збільшення. Для того щоб змінити пікселі на відсотки, необхідно в розділі Document Size перемкнути значення на Percent.

Поліпшення якості зображення

Очевидно, що при зміні зображення будуть виникати всілякі спотворення у вигляді цифрового шуму, розмиття деяких ділянок, а також інших неприємних наслідків. Щоб уникнути цього, рекомендується збільшити різкість зображення після того, як будуть застосовані зміни в розмірах фотографії. Після цього можна створити дублікат шару з фільтром «Колірний контраст» і використовувати "Overlay" як метод накладення шару. Не варто забувати і про прозорість шарів. Експериментуючи з цією функцією, можна домогтися високої якості зображення.


» » Як збільшити фото в photoshop (фотошопі)?