Як завантажити оперу?

Фото - Як завантажити Оперу?

У сучасному світі використання комп'ютера практично автоматично означає використання Інтернету, та й Інтернет на мобільних пристроях отримує все більшу популярність. Програми, призначені для роботи з сайтами в Інтернеті, називаються браузерами, їх існує дуже багато. Сьогодні ми розглянемо один з найпопулярніших браузерів - Opera і дізнаємося, як завантажити Оперу на комп'ютер і телефон.
Комп'ютер

Основні відмітні особливості цього браузера - висока швидкість роботи, сумісність з основними веб-технологіями, наявність версій для мобільних пристроїв. Версії для комп'ютера одними з перших стали підтримувати жести мишею і управління голосів, вони містять зручний менеджер закачувань і навіть BitTorrent-клієнт. Виходить, що питання, як завантажити Оперу, є, аж ніяк, не зайвим: цей браузер має безліч переваг! Ця програма поширюється абсолютно безкоштовно, тому краще всього завантажувати її з офіційного сайту: це дає гарантію, що вона не містить шкідливого програмного забезпечення.

Офіційний сайт виробника - тут, а завантажити браузер для комп'ютера можна за цим посиланням. Важливо пам'ятати, що ніяких реєстрацій не потрібно і все абсолютно безкоштовно!

Мобільний телефон


Окремо варто зазначити версії цього браузера для мобільних пристроїв. Opera отримала широке поширення на стільникових телефонах: вона безкоштовна, займає мало місця, вміє стискати трафік "нальоту", здатна зберігати введені вами паролі. Користувачі телефонів Nokia, рідше за інших, задаються питанням, як завантажити Оперу міні, фінська компанія вже використовує браузер опера як попередньо встановлений на телефонах свого виробництва!

Opera Mini - це MIDP-додаток, який може бути встановлено на самі різні моделі телефонів, навіть на самі старі. Вона стабільно оновлюється, отримуючи нові функції і збільшуючи надійність. Якщо ж користувачі більш сучасних смартфонів хочуть дізнатися, як завантажити Оперу на телефон, то їм варто звернути увагу на версію Opera Mobile. Ця версія зроблена для різних операційних систем: Symbian S60, Windows Phone, Android і буде максимально відповідати можливостям вашого телефону. Для завантаження мобільних версій цього браузера можна скористатися спеціальним сервісом за адресою тут - ви можете вибрати модель свого телефону і вам нададуть посилання на потрібну вам версію.

Якщо ж ви хочете завантажити браузер з мобільного пристрою, то вам краще скористатися адресою http://m.opera.com - модель телефону визначиться автоматично. Сподіваємося, що ця стаття була вам корисною і тепер ви знаєте, як завантажити оперу і зможете використовувати всі можливості цього браузера. Приємного серфінгу по інтернету!


» » Як завантажити оперу?