Як зібрати диван?

Фото - Як зібрати диван?
Дивіться відео

Як зібрати диван?


Будь дизайн інтер'єру припускає наявність м'яких меблів - дивани, ліжка, крісел. Прийнято вважати, що диван повинен розташовуватися виключно у вітальні, але на сьогоднішній день існує безліч видів диванів, які відрізняються за функціоналом і можуть стати прикрасою абсолютно будь-якого приміщення. Залишається тільки вибрати диван для вітальні, спальні, кухні, дитячої, кабінету і навіть балкона.

Щасливих володарів нових меблів часто цікавить питання про те, як зібрати диван своїми руками. Зазвичай цей процес не вимагає особливих навичок і знань. Традиційно всі дивани поставляються в комплекті з інструкцією, в якій детально описано механізм складання дивана.

Загальні рекомендації по збірці дивана

  1. Спочатку потрібно перевірити комплектацію дивана і прочитати інструкцію. Потім розкласти і розпакувати всі частини дивана.
  2. Найзручніше розташовувати деталі дивана так, як вони повинні бути в готовому вигляді - спинку поставити до стіни, а боковини дивана, якщо вони є в наявності - з боків. Сидіння слід покласти на підлогу.
  3. Якщо у дивана є ніжки або декоративні металеві вставки внизу, їх слід прикріпити в першу чергу. Після складання готовий диван буде дуже важким, і перевернути підстава для того, щоб прикріпити ніжки або інші деталі, буде проблематично.
  4. Далі слід прикріпити кріплення до основи дивана. Для цього необхідно закріпити їх болтами, поєднавши при цьому отвори так, як показано в інструкції по збірці.
  5. Після того, як кріплення були встановлені, необхідно прикріпити спинку до основи.
  6. Завершальним етапом стане кріплення боковин дивана.

Як зібрати диван-ліжко

У комплектацію дивана-ліжка зазвичай входять сидіння, викочування, опора для ящика-підстави, м'які спинки і фурнітура.

  1. Спочатку необхідно зібрати ящик-підставу дивана.Фото - Диван
  2. Після складання потрібно встановити на ящик декоративні панелі і прикріпити викочування. Необхідно чітко дотримуватися інструкції і послідовно кріпити деталі механізму.
  3. Після установки механізму викочування необхідно встановити сидіння на основу за допомогою шпильок і гайок.
  4. Потім необхідно встановити боковини дивана і спинку.

Деякі дивани мають спеціальний чохол, який кріпиться на спинку ззаду після складання. Зазвичай він має блискавку або липучки для зручності кріплення. Такий чохол захищає спинку дивана від пошкоджень і помітно збільшує термін його служби.

Що робити зі старими меблями?

Якщо меблі виглядає зношеною, можна зшити чохол на диван, що додасть меблів охайний вигляд, а також допоможе трохи змінити інтер'єр кімнати. Якщо старі меблі вже зовсім набридла і не радує око, або хочеться трохи змінити стиль кімнати, можна зробити диван самому. Існує безліч цікавих способів виготовлення - з бруса, дверних стулок, піддонів і навіть пластикових пляшок, головне - фантазія і трохи терпіння.


» » Як зібрати диван?