У чому вимірюється тиск?

Фото - У чому вимірюється тиск?

Під терміном «тиск» прийнято розуміти фізичну величину, що характеризується станом суцільної поверхні. Згідно чисельному еквіваленту, тиск одно силі, яка впливає на одиницю поверхні, перебуваючи перпендикулярно щодо неї. У простій ситуації, тиск визначає співвідношення даної сили і деякого елемента тієї або іншої поверхні з площею.

Так, в чому вимірюється тиск? Одиницями виміру тиску прийнято вважати такі величини: міліметр і мікрон ртутного або водяного стовпа, виражений в торрах і торрах 10-3- бар- атмосфера (технічна і фізична) - кілограм-сила на один кв.см. або кв.м.- дина або барію на один кв.см. фунт-сила на один кв. дюйм Пьяза, виражена однією тонно-силою або одним стіну на один кв.м .;

Найбільш поширеною одиницею є Паскаль - співвідношення 1 Ньютона на 1кв.м. Показники тиску можна виміряти за допомогою таких приладів, як вакууметр, манометр, дифманометр, барометр і тонометр.

Фото - Таблиця вимірювань тиску

За допомогою даного зображення, ви зможете розібратися в співвідношенні кожної прийнятої системою СІ одиниці вимірювання тиску з іншими.


» » У чому вимірюється тиск?