Як збільшити очі?

Фото - Як збільшити очі?

Найкрасивіша і виразна частина особи будь-якої дівчини - це очі. Якщо їх вміло нафарбувати декоративною косметикою, то можна буде не тільки підкреслити їх красу, а й значною мірою змінити власну зовнішність. Але деяких дам природа не нагородила великими і виразними очима, тому вони намагаються за допомогою косметики виправити це. Давайте розглянемо, як збільшити очі.
Класичний макіяж

Візуально збільшити очі можна за допомогою декількох видів макіяжу. Для початку давайте розглянемо найвідоміший класичний макіяж, який найчастіше використовується модницями для того, щоб досягти бажаного ефекту. Як відомо, найбільш темне місце розташоване біля зовнішнього кута ока. Рухливе зовнішнє повіку і складка за ним фарбуються більш світлими тінями, що робить зовнішню частину ока дещо більше.

Також непогано збільшують очі і контурні олівці. Давайте подивимося, як олівцем збільшити очі. Виберіть олівець якомога більш темного відтінку. Проведіть їм лінію по самому краю верхньої повіки, починаючи біля основи вій. Тепер вам залишиться тільки нанести трохи туші на вії і в міру фарбування, підкрутити їх за допомогою спеціальних щипців. Туш бажано накладати в кілька шарів, так як в такому випадку вона зможе максимально подовжити вії. За допомогою щіточки вам залишиться тільки акуратно їх розчесати. За допомогою пінцета відкоригуйте брови за трафаретом і ваш макіяж готовий!

Маленькі очі

Візуально збільшити очі можна і за допомогою використання інших прийомів. Якщо у вас глибоко посаджені очі, які виглядають менше, ніж насправді, то можна вдатися до того, як візуально збільшити очі за допомогою макіяжу. Спочатку прорідити брови, щоб вони були не надто густими і акуратними. Повіки бажано покрити світлими тінями. Вії покрийте декількома шарами туші, щоб максимально подовжити їх. Варто також відзначити, що накладні вії також чудово сприяють збільшенню очей.


Даний варіант макіяжу ідеально підійде не тільки для маленьких очей, але і для очей будь-якого типу. Погляд буде більш яскравим і виразним. Якщо на верхню повіку нанести трохи темних тіней, то центральна частина буде виглядати трохи більше бічних. Під брову можна нанести трохи світлих тіней.

Очі з тяжкими повіками

Щоб зробити трохи більше очі з досить важкими століттями, необхідно за допомогою спеціальної щіточки причесати брови наверх і підкреслити їх форму за допомогою олівця. Олівцем для очей обводимо верхню повіку і тонку лінію прорисовуємо на нижньому столітті. Верхній контур століття трохи розтушуйте. За допомогою світлих тіней або косметичного олівця зону під бровами бажано висвітлити. У внутрішній частині нижньої повіки можна провести лінію світло-коричневого кольору.

Вузькі очі

Якщо у пані досить вузькі очі, то зробити їх більшими і відтінити повіки можна буде за допомогою контурного олівця. Також можна скористатися і підведенням для очей. Вона зробить ту ж роботу, що й олівець, тільки більш насичено. Тіні світлих тонів зможуть візуально зменшити повіки, внаслідок чого очі стануть здаватися візуально трохи більше.

Створюючи ефектний макіяж, необхідно враховувати не тільки їх форму, а й тон шкіри, так як ваш образ повинен бути гармонійним. Таким чином, дуже просто зрозуміти, як збільшити очі. Вправи по щоденному нанесення макіяжу допоможуть вам у цьому.


» » Як збільшити очі?