Як підключити колонки до комп'ютера?


Фото - Як підключити колонки до комп'ютера?

Крім гарної якості відео при перегляді, наприклад, фільму на комп'ютері, не менш важливим будуть характеристики аудіо, тобто звучання, а тому важливо знати, як підключити колонки до комп'ютера і правильно їх налаштувати. Про це і поговоримо.
Підключити колонки до комп'ютера: загальні моменти

 • Підключення аудіосистеми починається з визначення можливостей системної плати Вашого комп'ютера, іншими словами, з підрахунку гнізд (вихід і вхід) для системи. Максимальна їх кількість - шість, мінімум може бути - три.
 • Кожна аудіо система повинна докладати інструкцію, якої треба дотримуватися при підключенні колонок, але що, якщо це старі колонки? Підключити до комп'ютера їх треба за загальними правилами. Зазвичай сигнальний кабель від колонок пофарбований у зелений колір, відповідного кольору (зеленого) і аудіо вихід на панелі Вашого системного блоку (як правило, на задній панелі). Треба лише увіткнути кабель в потрібний роз'єм, то є відповідний за кольором (наприклад, для мікрофонів, зазвичай визнаний рожевий колір кабелю і виходу).
 • Зайдіть в Панель управління в меню Пуск. Далі вже за логікою, шукайте Звук і аудіо пристрою (у відповідній графі Звук) або Диспетчер звукових ефектів (залежить від того, який у Вас windows, але суть одна - налаштування звуку).
 • Відрегулюйте звук в настройках, перевірте гучність та інші параметри.

Підключити колонки 5.1

 1. До комп'ютера можна підключити і більш просунуту аудіосистему - 5.1 або навіть 7.1. Якщо виходу всього три, то для системи 7.1. доведеться скористатися звуковою картою (продається окремо).
 2. Суть підключення колонок 5.1 в цілому та ж, що і при підключенні простий аудіосистеми. При підключенні необхідно орієнтуватися на кольору.
 3. Дотримуватись полярності роз'ємів, коли підключаєте харчування, сабвуфер, колонки. Всі роз'єми повинні бути задіяні.
 4. Колонки системи 5.1 мають строгу визначеність розташування. Є передні колонки, задні і центрова. Це треба враховувати при підключенні і розподілі колонок по кімнаті, саме правильно розташування забезпечить якісний об'ємний звук. Так, кабель для передніх колонок підключається до зеленого раз'ему- задні колонки підключаються до синього (або чорного) роз'єму.
 5. Сабвуфер підключається до гнізда рожевого кольору, куди зазвичай підключається мікрофон. У цьому і незручність, якщо з'явиться необхідність підключити мікрофон, Вам доведеться відключити всю аудіосистему.
 6. У налаштуваннях звуку (в Панелі управління, про що йшлося вище) Вам необхідно здійснити вибір шести канального режиму.
 7. У налаштуваннях Ви можете не тільки відрегулювати налаштування гучності. Диспетчер звукових ефектів (на те вони і ефекти) дозволить вибрати, наприклад, бажаний тембр за допомогою Еквалайзера- залежно від джерела (DVD, студія, компакт диск) можна буде вибрати якість звучанія- підібрати різні Звукові ефекти залежно від обстановки.
 8. Налаштування звуку можна відкрити в момент підключення колонок. Деякі материнські плати налаштовані так, що при підключенні кабелю до гнізда, щоразу виводять спеціальне вікно, де запитується підтвердити підключення того чи іншого каналу (правого, лівого, заднього і т.д.). Відповідно до цієї схеми Ви можете підтверджувати підключення або змінювати функції.

» » Як підключити колонки до комп'ютера?