Як відформатувати зовнішній жорсткий диск?

Фото - Як відформатувати зовнішній жорсткий диск?


Знімний пристрій, на якому зберігаються дані, називається зовнішнім жорстким диском, він необхідний для того, щоб можна було збільшити пам'ять комп'ютера, або здійснювати обмін даними між комп'ютерами. Для тих, хто не знає, як відформатувати зовнішній жорсткий диск слід зазначити, що робиться це так само, як і з вбудованим жорстким диском з використанням стандартної служби операційної системи Windows.

Отже, для того, щоб відформатувати зовнішній жорсткий диск, для початку потрібно його підключити до комп'ютера і в нижній частині екрана зліва натиснути кнопку «Пуск». Після цього спливе вікно, в якому необхідно вибрати пункт «Панель управління» і далі пройти в розділ під назвою «Система і обслуговування» (або "Система і безпека") і, нарешті, зайти в розділ «Адміністрування», тут можна настроювати всі необхідні параметри для управління комп'ютером. Клацніть мишкою по іконці «Керування комп'ютером», відкриється консоль, в якій потрібно вибрати пункт "Керування дисками", таким чином, ви зможете побачити перелік з усіма жорсткими дисками, які встановлені на даному комп'ютері. Тепер виберіть диск, який хочете відформатувати і клацніть по ньому правою кнопкою миші, потім виберіть команду «Форматувати». Вкажіть ім'я диска і виберіть тип форматування, який вам необхідний, воно буває повне або швидке.

Якщо вибрати швидке форматування, то зітруться тільки заголовки файлів, операційна система просто їх не буде бачити, диск буде здаватися порожнім, але після проведення такого форматування дані на диску можливо відновити. У випадку з повним форматуванням абсолютно всі дані з диска стираються назавжди.

Ну і останнє що потрібно зробити - це натиснути кнопку «Ок», процес форматування буде запущений. Залишиться тільки дочекатися закінчення і диск можна буде від'єднувати.

Для форматування зовнішнього жорсткого диска існують ще й спеціальні програми - Acronis Disk Director Suite та Partition Magic.


» » Як відформатувати зовнішній жорсткий диск?