Як підключати роутер до комп'ютера?

Фото - Як підключати роутер до комп'ютера?

Багато людей вважають за краще сьогодні для бездротового з'єднання Wi-Fi у себе вдома, щоб мати можливість заходити в інтернет з інших пристроїв без проводів в будь-якій точці квартири. Для цього купують роутер, який роздає цю саму бездротову мережу.

Але часто виникає проблема з підключенням до роутера за допомогою дроту одного або декількох комп'ютерів. Також буває, що зв'язок по бездротовій мережі не встановлюється на ноутбуці. Як підключити роутер через комп'ютер і ноутбук, буде розглянуто нижче.
Як підключити роутер до комп'ютера за допомогою дроту

Сьогодні роутери виробляються за єдиним стандартом. Це означає, що зазвичай позаду простої моделі роутера знаходиться 4 роз'єми для підключення пристроїв. Зазвичай вони виділяються жовтим кольором, але навіть якщо і ні, то визначити ці роз'єми не складно по напису «LAN».

Щоб підключити комп'ютер до роутера необхідно взяти мережевий кабель, вставити його в роз'єм на роутері, а інший кінець - в такий же роз'єм позаду блоку комп'ютера. Переплутати не вийде, тому що у комп'ютера часто один такий роз'єм.

Після цього, якщо на вашому комп'ютері встановлені правильні драйвера, то ви отримаєте інтернет автоматично. Але бувають і проблеми.

Що робити, якщо комп'ютер не бачить роутер

Якщо в панелі повідомлень підключення до мережі перекреслено червоним хрестом, то виникла проблема з підключенням.

Насамперед варто поміняти кабель і перевірити, справа в мережевому кабелі чи ні. Якщо не допомогло, то, швидше за все, проблема в мережевій платі на комп'ютері. Вона може бути відключена. Для її включення треба зайти в Панель керування Мережа та Інтернет Мережеві підключення. Там знайдіть «Локальну мережу» і в контекстному меню увімкніть його.

Якщо такого з'єднання навіть немає, то, значить, справа в драйверах. Треба просто завантажити необхідні драйвера і встановити.

Що робити, якщо пише «Мережа обмежена»

В панелі повідомлень таке буде відображатися у вигляді знаку оклику в жовтому трикутнику.

Є два варіанти виникнення проблеми: з настройками роутера і з налаштуванням мережі в комп'ютері.


У першому випадку допоможе наша стаття Як налаштувати роутер.

А в другому випадку слід зайти в Панель керування Мережа та Інтернет Мережеві підключення. Викликати контекстне меню іконки «Локальне підключення» і вибрати «Властивості».

Потім виділіть «Протокол інтернету версії 4 (TCP / IPv4)» і знову натисніть кнопку Властивості.

Встановіть «одержувати IP і DNS автоматично».

Як підключити до роутера другий комп'ютер

Як вже було сказано вище, у роутера є 4 входи для підключення пристроїв. Другий комп'ютер підключається за допомогою дроту так само, як і перший.

Як підключити ноутбук по Wi-Fi

Як тільки ви встановили роутер і налаштували його, можна приступати до підключення ноутбука до бездротової мережі.

Після налаштування роутера мережа буде відображатися так, як ви назвали її. В панелі повідомлень буде іконка підключення до мережі. Натискаємо на неї, і відкриється вікно можливих варіантів мереж.

У цьому списку після оновлення ви зможете знайти вашу мережу під ім'ям, яке ви їй дали. Натиснувши на ім'я, відкриється контекстне меню, де слід вказати «Подключаться за замовчуванням або автоматично». Також слід набрати правильний пароль, який ви встановили або пропустити цей пункт, якщо пароля немає.

Підключення відбудеться автоматично, і кожен раз ноутбук буде підключатися до вашої мережі сам при знаходженні.


» » Як підключати роутер до комп'ютера?