Як оновити флеш-плеєр?

Фото - Як оновити флеш-плеєр?

Ні соціальні мережі, ні розважальні портали, як, втім, і більшість інших сайтів, не обходяться нині без флеш роликів, флеш ігор, флеш банерів і іншого. Тому немає нічого дивного в тому, що іноді виникає питання, як оновити флеш плеєр.

Якщо ваш флеш плеєр застарів або взагалі ще не встановлений, браузер при знаходженні нового флеш ролика не зможе його відобразити і сам повідомить вам про це, пропонуючи встановити нову версію. Потрібно тільки клікнути ОК, і з'явиться маленьке віконце з смужкою завантаження.

Коли завантаження завершиться, на віконці загориться кнопка ГОТОВО. Деякі користувачі помилково вважають, що це все, і клацають по ній. А потім ображаються, що плеєр так і не працює.

На зазначеному віконці необхідно знайти маленький квадратик і поставити на ньому галочку, підтверджуючи тим самим, що ви ознайомилися і згодні з ліцензійною угодою. Після цього стане доступною (і яскравою) кнопка ВСТАНОВИТИ. Ось по ній і треба клікнути.

Після установки вам буде запропонований вибір: чи встановлювати оновлень (рекомендовано), повідомляти про наявність нової версії, не перевіряти наявність оновлень (не рекомендується). Виберіть, що потрібно, і клацніть ГОТОВО.

Деяких користувачів хвилює питання про те, чи можна і як оновити флеш плеєр безкоштовно? Не хвилюйтеся, як сам флеш плеєр, так і поновлення для нього безкоштовні. Якщо ж у вас вимагають за них гроші, значить, ви потрапили до шахраїв.

Іноді буває, що в роботі флеш плеєра виникають помилки, і він не може оновитися самостійно, тому треба знати, як оновити АДОБ флеш плеєр вручну. Для цього пройдіть по посиланню http://adobe.com/software/flash/about/. На цій сторінці ви побачите, яка версія встановлена у вас і яку версію можна скачати, а також посилання на скачування.

Скачавши, запустіть отриманий файл. Стару версію видаляти не потрібно.


» » Як оновити флеш-плеєр?