Чи платять пенсіонери транспортний податок?

Фото - Чи платять пенсіонери транспортний податок?

Зміни в транспортному законі хоч і набули чинності кілька років тому, проте лише частково задовольнили надії громадян. Так, раніше, стороною обходив транспортний збір обмежений перелік громадян (ветерани, інваліди першої та другої групи, багатодітні сім'ї). Нарешті цей список збільшився за рахунок пенсіонерів, для яких транспортний податок взагалі скасували. Цей законопроект ініціювала партія «Єдина Росія».

Але, ознайомтеся так само з обмеженнями, які є в цьому законі. Так чи платять пенсіонери транспортний податок чи ні?

Безкоштовно користуватися автомобілем можна, тільки якщо у транспортний засіб вітчизняного виробництва з потужністю не більше 150 кінських сил. До цього списку транспортних засобів можна додати катер, моторний човен, а також будь-який засіб пересування по воді з потужністю не більше 30 кінських сил. Якщо пенсіонер володіє транспортним засобом, не відповідним до вищеописаних категоріях, розмір транспортного податку для нього складе 80 відсотків від прийнятої ставки.

Як бачимо, повністю звільнити пенсіонерів від транспортного податку не вдалося. Так що, якщо вирішили порадувати батьків новенької іномаркою, подбайте також про те, щоб транспортний податок не став тягарем, який їм доведеться оплачувати.


» » Чи платять пенсіонери транспортний податок?