Чим харчуються їжаки?

Фото - Чим харчуються їжаки?


Єжи в природі зустрічаються повсюдно. Причому побачити їх можна не тільки в лісі, а й у місті. Саме тому багато людей ловлять цих тварин і "перетворюють" їх в домашніх улюбленців. Незважаючи на те, що спіймати їжака не складає особливих труднощів, зміст цих тварин пов'язано з багатьма труднощами. Тому, перш ніж завести такого незвичайного домашнього вихованця, потрібно обзавестися певним багажем знань.

У домашніх умовах любителі цих колючих тварин містять звичайних (європейських), даурских, Белобрюхий і вухатих їжаків. Всі ці види представляють досить нечисленне сімейство Їжакові. Ставляться вони до загону комахоїдних. Перш ніж завести собі колючого вихованця, потрібно знати, чим харчуються їжаки. На відміну від сформованого стереотипного думки, основним раціоном цих тварин не є яблука та інші фрукти, а дрібні гризуни, молюски, черв'яки, жаби, ящірки, комахи. Крім цього, їжачки вживають в їжу яйця, пташенят і змій. У добу доросла тварина може з'їсти 60-80 хрущів. Це говорить про ненажерливість їжаків, що слід брати до уваги.

Дані тварини ведуть активний спосіб життя, як правило, тільки в темряві. Що стосується зимового періоду часу, вони і зовсім впадають у сплячку і не вилазять зі своїх нір до потепління. У неволі їжаків годують м'ясним фаршем, курячими яйцями, хробаками, комахами та личинками. Говорячи про те, що їдять їжаки, важливо відзначити любов цих тварин до молока. Тому намагайтеся балувати вихованця цим продуктом. Не забувайте пригощати домашнього їжачка медом, який позитивно позначається на здоров'ї ослаблих звірків. В цілому, доросла особина з'їдає в день приблизно 200 грам різної їжі.

Дуже важливо особливо ретельно годувати їжака восени. Це необхідно для того, щоб тварина набрало вагу перед сплячкою. Перед початком зими доросла особина повинна важити 700-800 грам. В іншому випадку, перенести зиму і вижити йому буде складно.

З настанням холодів дуже важливо забезпечити звірку необхідні для сплячки умови. Так, коли вага тварини перевищить 750 грам, клітку з їжаком потрібно відправити у приміщення з температурою 0-5 ° С. У клітку бажано накласти побільше сухого листя, моху. Якщо не забезпечити тварині належних умов, воно не впаде в сплячку. Активність у зимовий період негативно позначиться на здоров'ї їжачка і до весни звірок помре.


» » Чим харчуються їжаки?