Як розібрати велосипед?

Фото - Як розібрати велосипед?

Велосипед - це зручний, доступний і дешевий вид транспорту. Він любимо як дітьми, так і дорослими. Велопрогулянки приносять не тільки радість і захват, але ще й користь для всього організму. От тільки, навіть найдорожчі і, здавалося б, надійні моделі можуть ламатися. І стає зрозуміло, що кожен господар повинен уміти «реанімувати» свій транспортний засіб. Давайте розберемо в цій статті, як розібрати велосипед.

Багато людей вважають, що їм цілком під силу розібрати і зібрати велосипед, але це не зовсім так. До того ж, якщо це робиться без потреби, а просто так. Не володіючи певними знаннями, ви можете пошкодити машину.
Покрокове керівництво

  • Перш за все, потрібно відвернути болт, який знаходиться на кермі. Для цього необхідно підкласти дерев'яний брусок і вдарити молотком по болту. Саме з даної процедури і починається розбирання. Після того як розпірний конус вийшов з трубки стрижня, буде легко повертатися кермо. Тепер потрібно затиснути колінами переднє колесо і покрутити кермом в сторони. Робіть повороти до тих пір, поки кермо не вийде з стрижня вилки.
  • Потім огляньте поворотну баранку і вкладиші. Переконайтеся чи все добре з різьбленням болта. Потрібно зробити так, щоб бублик керма ретельно кріпилася, що не обертаючись, а кермо повинен, бути закріплений у вилці.
  • Ось тепер можна братися за розбирання сідла. Для цього потрібно відвернути стягнутий болт, що закріплює сідло. Краще встати ззаду і впертися колінами в заднє колесо. Використовуючи крутящие руху, спробуйте витягти сідло з тримача. Якщо у вас погнувся фасонний підсилювач замку або шайба, то глибоко пропиляєте напилком старі насічки, а потім зберіть замок, соромлячись гайки. Потім обробіть гасом всі деталі і насухо їх витріть.
  • Розглядаючи розбирання, слід звернути особливу увагу на те, як розібрати колесо велосипеда. Відвернувши гайки кріплення, знімайте переднє і заднє колесо. Потім розберіть і перевірте втулки. Після того як повітря з камери колеса буде випущений, можна братися за разбортовкі. Від країв до середини обода, скориставшись плоским ключем, тихенько відіжміть покришки. Будьте гранично обережні, тому що можна проколоти камеру.
  • У втулці колеса потрібно відвернути контргайку, зняти шайбу з вусом, згорнути конус. Повернувши колесо, витягніть вісь з іншим конусом. Після цього повинні випасти шарикопідшипники. Врахуйте, втулкові чашки, де кульки оберталися, слід обов'язково промити гасом, насухо витерти і просушити. Якщо шарикопідшипники покриті іржею, то їх потрібно замінити.
  • Необхідно перевірити, чи справні конуси, що кріплять гайки, різьблення, контргайки і т. Д.

Як розібрати вилку велосипеда

  • Дуже важлива частина велосипеда - амортизаційна вилка. Саме на неї припадає вся основне навантаження, коли здійснюється їзда. Поломка вилки є дуже великою проблемою. Якщо це все-таки відбулося, то зніміть стару вилку. Для чого відкрутіть переднє колесо, зніміть кермо з ручками.
  • Потім приберіть гальмо, крило.
  • Потім зніміть стопорні гайки і болти, які утримують рульову вилку. Для цього вам потрібно скористатися велосипедними ключами і викрутками.
  • Після цього витягніть пружину, яка знаходиться з лівої сторони вилки, і розкрутіть нижні болти.

Тепер ви знаєте все про те, як розібрати велосипед самостійно. Це дозволить вам з легкістю проводити ремонт даної техніки вдома, не вдаючись до послуг майстра і не витрачаючи на це зайві кошти. Бажаємо вам удачі!


» » Як розібрати велосипед?