Ніхто не любить: що робити?

Фото - Ніхто не любить: що робити?

Людей, які відчувають дефіцит любові, не так вже й мало. Начебто і друзі є, і протилежну стать проявляє непідробний інтерес, а от серйозних стосунків не виходить: по-справжньому, трепетно і самозабутньо ніхто не любить. Давайте спробуємо зрозуміти, чому трапляється так, що тебе ніхто не любить, що робити в цьому випадку?

Тут, швидше за все, два варіанти: або ви самі себе не любите, або любите настільки сильно, що інших ця самозакоханість відлякує. Як виправити ситуацію?
Полюбити себе

Якщо в людині з дитинства плекалася комплекси, якщо у нього занижена самооцінка, якщо він вважає себе невдахою, не здатним викликати в інших почуття любові та поваги, то і навколишні будуть сприймати його таким же. Що залишається? Полюбити себе! Необхідно зрозуміти і повірити в те, що ви унікальна особистість. Ніхто так не посміхається, як ви, ніхто не дивиться в небо, як ви, ніхто не сміється і не плаче так, як ви.

Всі ваші явні та уявні недоліки всього лише особливості. Звичайно, потрібно прагнути до досконалості, намагатися бути краще духовно і фізично. Але при цьому потрібно любити себе і поважати. Якщо ви зможете полюбити себе, то й інші вас будуть любити.

Стримати гординю

Ще одна причина нелюбові оточуючих - ваша завищена самооцінка і занадто трепетне ставлення до себе коханому. У вас просто не залишається сил на любов до інших людей. Природно, що це викликають відповідну реакцію - нелюбов.

Що робити? Постаратися зрозуміти, що ваша унікальність всього лише природна даність, а не предмет поклоніння. Подивіться на інших людей - серед них чимало тих, хто і красивіше, і розумніші, і сильніше, і більш вдалим вас.

Спустіться з небес на землю. Повірте, що закохуються не в ідеал (яким ви себе мисліть). Закохуються в людей земних, звичайних, не позбавлених недоліків, але здатних співпереживати, розуміти і любити інших.

Подумайте над цими можливими причинами, а також пошукайте відповідь на тривожить вас питання в наших статтях:


» » Ніхто не любить: що робити?