Як сподобатися однокласникові?

Фото - Як сподобатися однокласникові?


Так, минули ті часи, коли, щоб сподобається дівчинці, хлопчики їх смикали за кіски. Тепер дівчатка самі хочуть звертати на себе увагу, і роблять це досить дивними способами. Дуже часто можна побачити, як дівчатка-підлітки потягують пивце нарівні з хлопцями, курять і так засаджують матерком, що дорослі замовкають. Звичайно, увагу на себе такі дамочки звертають, хлопчаки їх вважають «своїми хлопцями», але нічого серйозного до таких дівчаткам не відчувають. А адже існує багато способів, як сподобатися однокласникові, які матимуть в якості продовження дуже серйозні відносини.
Допомога у всьому

Не лякайтеся, ми не будемо закликати дівчаток у всьому допомагати хлопчикам, не жіноча це справа. Озирніться навколо, знайдеться ще не один десяток справ, які можна назвати не жіночими. І навіщо довго думати, як залучити однокласника? Звичайно, попросіть його допомоги в будь-якому питанні, справі. Перший раз він допоможе вам і забуде, другий раз вже вам усміхнеться, а в третій і четвертий відчує себе тієї самої кам'яною стіною, за яку так комфортно можна розмістити привабливу «дурненька», яка нічого не вміє сама. І не треба кричати, що ви все можете і без чоловіків, запам'ятайте, що ви повинні змусити витрачати на вас що-небудь, щоб представляти цінність для однокласника. З причини своєї молодості він не зможе на вас витрачати гроші, а от час і сили - будь ласка! З часом він так звикне щось для вас робити, що жити без цього, тобто без вас, вже не зможе.

Краса чи розум

Будь дівчинці, вирішальною, як сподобатися хлопчикові-однокласнику, доводитися вибирати, що продемонструвати перед ним - свій розум або свою красу? Давайте розбиратися. Краса повинна бути в будь-якому випадку, адже кожен чоловік не тільки любить жінку, але ще й хвалиться нею перед іншими. Не кожна дівчина наділена красою, так що досить бути доглянутою, охайної, миловидної, стежити за фігурою і не допускати сутулих плечей, що висить живота і другого підборіддя (буває й таке в шкільному віці!). Розум в дівчині теж повинен бути, але показувати його треба в дуже обмеженій кількості. Краще показати не найкращу компетентність в деяких питаннях, дозволити молодій людині пояснити вам все популярно, і тоді він оцінить себе у ваших очах. А це для чоловіка набагато важливіше, ніж жіночий розум, повірте. Але і дурною блондинкою себе виставляти не треба! Найкраще покажіть хлопчикові, що він вам цікавий, що ви захоплені його ерудицією, майстерністю, інтелектом. І щосили тягніться за ним. Він це обов'язково оцінить. Ви, дівчатка, вже зрозуміли, що за всім цим стоїть одвічна жіноча мудрість. Зробіть так, щоб він прийняв рішення, яке заздалегідь взяли ви, і вважав його своїм рішенням, - ось основне правило жінки. Тому тільки від вас залежить, сподобаєтеся ви хлопчикові чи ні.

Спільні інтереси

Якщо вам сподобався однокласник, то у вас є величезна перевага перед дівчатками з двору або з інших класів. Ви з ним поруч буваєте щодня по багато годин! У вас є величезні шанси привернути увагу і сподобається йому. Отже, вирішуючи, як привернути увагу однокласника, придивіться до нього і зрозумійте, що він любить. І не тільки з їжі, хоча і це теж, але і які науки воліє вивчати, чим захоплюється, яким спортом або творчістю. Після цього відразу ж починайте вивчати ці теми. Якщо йому подобається фізика. То нічого не поробиш, то доведеться вивчати закони Ома, правило буравчика і електричні ланцюги. А потім сміливо починайте з ним обговорювати ті теми, які ви дізналися і зрозуміли найкраще. Задавайте хлопчикові питання, сперечайтеся, розповідайте йому щось нове. І тоді можна просто пересісти до нього за парту, він навіть не задумається, навіщо ви це зробили, він просто продовжить обговорювати з вами фізичні явища. А якщо йому цікавий спорт, то качайте м'язи і вчіть назви футбольних команд! І вважайте, що увага ви на себе звернули.


» » Як сподобатися однокласникові?