Як можна себе назвати?

Фото - Як можна себе назвати?

На сьогоднішній день ми не уявляємо життя без інтернету. Хтось проводить тут свій робочий час, хтось відпочиває, хтось взагалі цілодобово не буває оффлайн. Незалежно, хто, чим займається, але всі ми так чи інакше, пов'язані з інтернетом, і більше половини людства займають себе тим, що сидять у соціальних мережах. Неважливо, в яких, зараз їх існує просто величезна кількість. Молодь пропадає Вконтакте, Однокласниках, асьці і багатьох інших подібних порталах. Але всіх їх між собою пов'язує те, що скрізь потрібен, нік або логін.
Який логін краще вибрати


Кожен з нас не любить бути схожим на інших, тому ми постійно намагаємося чимось виділитися. В соц. мережах або медіа це можна відмінно зробити за допомогою свого ніка або логіна. Ми підкажемо вам, як назвати себе у світі, щоб відрізнятися від інших.

У кожному разі це має бути наближене до вас ім'я, щоб воно не різало слух і не дратувало вас. Псевдонім повинен вас радувати, коли з його допомогою до вас звертаються.

Потрібно пам'ятати, що псевдонім або нікнейм виконує якусь функцію маски в інтернеті. Тому ви і замислюєтеся, як можна назвати себе Вконтакте, тому що навіть на підсвідомому рівні не хочете себе образити. До речі, від вибору вашого ника також залежить і ставлення співрозмовників до вас.

Є якісь інструкції, які підкажуть вам, як красиво себе назвати, щоб нік відбивав якусь вашу сутність.

  • Потрібно вибрати рису в собі, яку найбільше цінуєте (це може бути що завгодно - колір очей, волосся, зріст, розмір грудей, ноги, вух, вій, а також доброта, працьовитість, любов до квітів до техніки або все, все інше, що тільки вам може прийти на думку), утворіть від цього слова прикметник.
  • Переведіть його на будь-яку мову. Якщо не знаєте перекладу, то знайдіть в словнику або в інтернеті, той, який вам до душі (англійська, японська, китайська, арабська і т.д.) Потім напишіть це слово латиницею або мовою оригіналу.
  • Замість риси характеру або зовнішності можете використовувати назву риби, тварини або рослини, також ім'я планети або зірки (кіт, сом, Венера, квітка, дерево, мангуст і т.д.). Знайдіть переклад цього слова.
  • Перевірте унікальність никнейма, якщо все в порядку, то залишайте його. Якщо є проблеми, повторіть пошук.

Як назвати себе в аске

У аске завжди переважають зменшувально-пестливі імена, по типу, кісюлічка, МаНюНиЧкА, гарнюсік, і т.д. Також є любителі просто інтерпретувати свої імена. З Марини - Марінусік, з Христини - Крістіша, з Ані - Нюта, з Тамари - Томик. Точно таку ж інтерпретацію можете провести і зі своїм ім'ям, тільки добре продумайте, щоб це звучало красиво, і не було ноток глузування.

Як назвати себе в твіттері

У Твіттері багато хто називає себе просто по імені та прізвища, щоб їх простіше було знайти спільним знайомим. Але, звичайно ж, якщо хочеться соригинальничать, то можна і пофантазувати. Ви можете взяти кілька літер з вашого імені, прізвища або по батькові, і з'єднати їх в хаотичному порядку (Наприклад: Максінішіна Катерина Валеріївна - МаксіКет. Марченко Ірина Едуардівна - Маріетта, Кузьменко Станіслав Леонідович - КУЗСТАЛЕО або щось в цьому роді, залежно від ваших даних).

Тепер ви знаєте, як можна назвати себе в соціальних мережах, щоб бути оригінальними і неповторними. Це дозволить вам запам'ятатися своїм друзям при спілкуванні і в іграх. Крім того, особливий нік привертає увагу протилежної статі або піднімає всім настрій! Бажаємо вам удачі, не бійтеся фантазувати і бути оригінальним!


» » Як можна себе назвати?