Як зробити човник?

Фото - Як зробити човник?

Діти дуже люблять грати на природі, а найвідоміше весняне розвага - це пускання корабликів по струмках. Зробити човен можна з самих різних підручних матеріалів, яких в будь-якому будинку незліченну кількість. Отже, давайте розглянемо, як зробити човник.
Човен з паперу

Найпростіший варіант човники - це паперовий. Давайте розглянемо, як робити човник з паперу поетапно. Зробити її дуже легко, головне дотримуватися вірну послідовність. Папір взяти можна абсолютно будь-яку, навіть газету, головне, щоб склавши навпіл, з неї вийшов рівний квадрат.

Отже, беремо лист, складаємо його навпіл, щоб вийшов абсолютно рівний квадрат, а зайву частину безжально обрізаємо. Тепер цей квадрат складаємо навпіл, але тільки в іншу сторону. Кінці ще раз звертаємо на дві частини, але тільки в іншу сторону. Тепер до середини розгинаємо кінці, перевертаємо, загинаємо куточки. Далі складаємо ще раз конструкцію, і кінці знову загинаємо всередину. Тепер відбиваємо простір для дна і складаємо його на дві частини.

Залишається тільки розсунути кінці і човник вивернеться і прийме остаточний вигляд. Тепер вам зрозуміло, як зробити човник з паперу. Вона буде ідеальним варіантом для запуску на воду. Для краси можна її декорувати за допомогою олівців та фарб.

Човен з пляшок

Більш складний варіант, розрахований для запуску на воду у великій водоймі - це човник з пластикових пляшок. Зробити її може тільки доросла людина, так як для її виготовлення потрібні не тільки різні матеріали, але й чимала кмітливість. Отже, як робити човник з пляшок. Нам знадобиться велика кількість пляшок 1,5 літра. Корпус плота робиться з двох полотен, основа яких виготовляється з щільної водонепроникної тканини. На неї викладаються пляшки в шаховому порядку і фіксуються. Два полотна прошиваються за допомогою паралельних швів. Тепер, після того, як вся конструкція зібрана і проклеєний, можна наглухо зашнуровувати щільну тканину, щоб човник не розвалилася.

Безумовно, перш ніж починати роботу, необхідно перевірити всі пляшки на міцність і тільки тоді приступати. Жорсткість конструкції можна надати за допомогою каркаса з металу або з дерева. У верхній частині човна можна виготовити легкий вітрило. Все має бути заздалегідь продумано і зроблено якомога більш акуратно.

Експериментуйте з розташуванням пляшок. Між ними має перебувати мінімальна кількість повітря, тільки тоді на такій конструкції можна буде плавати на далекі відстані. Вдалого подорожі на власній човнику! 


» » Як зробити човник?