Як проводити конкурси?

Фото - Як проводити конкурси?

Батьки будь-якої дитини прагнуть зробити кожен день його життя цікавим і незабутнім. День народження - один з найважливіших днів для будь-якого малюка. Щоб зробити його веселим і цікавим, необхідно заздалегідь скласти розважальну дитячу програму. Провести конкурси на день народження і організувати дитяче свято так, щоб усі залишилися задоволені, допоможуть декілька нескладних правил.
Попередня підготовка

Як і будь-яке інше захід, день народження повинен бути ретельно спланований. Слід заздалегідь скласти список гостей. У випадку, якщо організовується свято для підлітка - список друзів, яких він хоче запросити. Точна кількість гостей необхідно, щоб скласти розважальну програму та вибрати відповідні для компанії конкурси.

Багато батьків не знають, які конкурси можна провести на день народження. Існує безліч сценаріїв дитячих свят і рекомендацій про те, як проводити конкурси. Для того щоб свято припало до смаку, слід враховувати, що конкурси для малюків і підлітків не тільки не схожі на конкурси для дорослих, а й мають свої відмітні особливості.

Командні конкурси

Конкурси, які передбачають поділ по командах, підійдуть для організації дня народження для підлітка. Можна провести конкурс у вигляді естафети, де перемагає та команда, яка швидше за всіх справилася із завданням. Самі завдання можуть бути будь-якими - передати з рук в руки черпак з водою, ні проливши ні краплі, або скласти піраміду з підручних засобів.

Для найменших

Малюкам цікаво займатися одним видом діяльності нетривалий кількість часу, це слід враховувати при складанні сценарію. Можна розіграти казку або влаштувати дискотеку, де дітям потрібно буде повторювати рухи за ведучим.

Ігри «на переможця»


Конкурси, де перемагає одна людина, краще включати в розважальну програму свята для підлітка. Прагнення бути краще і «виділитися» - якраз те, чим захоплені хлопці цього віку. Можна пограти в «хто вище стрибне», «хто зробить більше всіх віджимань» або «хто більше за всіх знає слів на букву Б». Щоб провести конкурс «на переможця» необхідно підготувати не тільки головний приз, а й заохочувальні призи, щоб ніхто не залишився без подарунка.

Нагороди

Одним з важливих етапів планування дитячого свята, незалежно від віку дитини, є підготовка призів. Це можуть бути символічні подарунки - саморобні медалі, маленькі іграшки, або ж «їстівні» призи - фрукти або цукерки.

Завершення свята

Відмінним завершенням свята стане спільний перегляд мультфільму або фільму для дітей. Після гучних ігор хлопцям, особливо молодшого віку, необхідно заспокоїтися і відпочити, а перемикання з рухливих конкурсів на перегляд фільму стане плавним переходом до завершення свята. Альтернативою перегляду мультфільму може бути спільне читання казок, конкурс на найкращий малюнок, а для підлітків - невеликий фуршет зі святковим тортом.

Для того щоб провести дитячі конкурси та організувати свято, не обов'язково володіти спеціальними навичками. Планування заходи допоможе уникнути несподіванок у день торжества. Важливо пам'ятати, що, навіть якщо свято пішов не за сценарієм, не варто переживати, адже головне - гарний настрій і позитивні емоції.


» » Як проводити конкурси?